Dr Seidel Maskol Enzym Maskujący Zapachy 100 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Dr Seidel Maskol Enzym Maskujący Zapachy 100 ml

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-09-22
Wysyłka
Cena
0.1 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
85.01 zł
13.99 zł
(139.90 zł / kg)
Numer produktu: 477
Ilość
-
+
Maskol płyn maskujący zapachy zwierząt

Skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Skład Maskolu został tak dobrany, że działa on komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest głównym elementem nieprzyjemnego zapachu moczu. Działanie Maskolu można porównać do działania kolorów komplementarnych: po zmieszaniu żółtego z niebieskim otrzymujemy inny kolor zielony. Po spryskaniu Maskolem miejsc zanieczyszczonych otrzymujemy zupełnie inny, neutralny zapach różny od zapachu Maskolu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń.

Zalecenia

Maskol skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Przeznaczony do używania na podłogach, dywanach i meblach.

 

Uwagi

Produkt wysoce łatwopalny. Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu np. politurowane. Przed użyciem zrobić próbę na małej powierzchni. Zawiera kompozycję zapachową. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

 

Sposób użycia

Zabrudzone miejsca umyć a następnie spryskać niewielką ilością płynu Maskol

Skład

Woda, Castor Oil, Nonoxynol-9, Parfum, Cetoleth-7, BHT, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Opinie


Dodaj opinięWyślij