Sabunol Emulsja Przeciw Pchłom 150 ml | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Sabunol Emulsja Przeciw Pchłom 150 ml

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-06-23
Wysyłka
Cena
0.15 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
85.91 zł
13.09 zł
(87.27 zł / kg)
Numer produktu: 2822
Ilość
-
+
Sabunol Emulsja Przeciw Pchłom 150 ml

  Pchły i kleszcze to zmora właścicieli psów. Unikanie miejsc ich bytowania bywa uciążliwe, a często wręcz niemożlwie. Jeśli już zdarzy się, że nie uda nam się ich całkiem uniknąć i pojawią się one na czworonogu, trzeba się ich jak najszybciej pozbyć. Sabunol Emulsja do Mycia Przeciw Pchłom i Kleszczom to produkt pozwalający na likwidację pcheł i kleszy w miejsach ich bytowania, w otoczeniu ludzi i zwierząt domowych. W połączeniu ze sprayem Sabunol pozwala skutecznie zabezpieczyć psa przeciw inwazji pcheł na długi czas. 
Główne zalety produktu:
  • Pozwala skutecznie pozbyć się pcheł i kleszczy
  • Stworzony z myślą o psach 
  • Działanie już po 5 minutach
Sposób użycia: Myte miejsce zmoczyć woda. Nanieść niewielka ilość preparatu w rozcieńczeniu 1:1 lub 1:2. Wytworzyć piane. Po zakończeniu dokładnie spłukać woda. W razie konieczności zabieg można powtórzyć. Skuteczność preparatu obserwowano po 5 min.
 

Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do kontaktu kotów z preparatem. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Zebrać wyciek.

Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zanieczyszczone oczy i skórę przemyć dużą ilością wody. Połknięcie - nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Długotrwały kontakt ze skórą może powodować słabe podrażnienia, kontakt z okiem - zaczerwienienie spojówek, pieczenie, łzawienie, połknięcie - zaburzenia żołądkowe. Małe ilości produktu (u konsumenta) rozcieńczyć dużą ilością wody, wylać do kanalizacji, spłukać dużą ilością wody, a opakowanie oddać do recyklingu. Duże ilości odpadowego produktu należy przekazać do
firmy utylizacyjnej.

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze pokojowej, z dala od żywności, napojów i pasz.
Składniki aktywne:
Permetryna – 1,95 g/1 kg, Imidachlopryd – 0,26 g/1 kg, Geraniol – 0,06 g/1 kg

Opinie


Dodaj opinięWyślij