Curver Kuweta Dla Kota Beż CURVER | zoopers.pl

Curver Kuweta Dla Kota Beż

Producent: Curver
Szacowany termin dostawy: 2021-12-13
Wysyłka
Cena
0.2 kg
Z tym towarem dostawa będzie darmowa!
148.80 zł
(744.00 zł / kg)
Numer produktu: 47378
Ilość
-
+
Curver Kuweta Dla Kota Beż


Kryta kuweta o unikalnym designie dla kotów.  

Znając potrzeby kotów i wysokie oczekiwania właścicieli, marka Curver stworzyła toaletę idealną, która nie tylko jest estetyczna, ale przede wszystkim bardzo praktyczna.

Kuweta została wykonana z wysokiej jakości materiału przypominającego ratan, który jest również łatwy do utrzymania w czystości. Posiada szczelne zatrzaski, zapobiegające wysypywaniu się żwirku, posiada szufladę na żwirek.

Wyposażona w filtr węglowy zapobiegający wydostaniu się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz. Kuweta posiada również rączkę, dzięki której łatwo i wygodnie przeniesiemy kuwetę.

Do zestawu dołączona praktyczna łopatka na co dzień ukryta w górnej przegródce. Górną pokrywę można łatwo zdemontować przy pomocy wbudowanego uchwytu.

Kuweta posiada wycieraczkę w formie kratki, która może zostać umieszczona we wnętrzu kuwety lub na zewnątrz. Umieszczając kratkę we wnętrzu kuwety powinna ona zostać położona na szufladzie ze żwirkiem, na zewnątrz natomiast – bezpośrednio przed wejściem. Dzięki temu żwirek nie będzie roznoszony poza kuwetę, a podłoga pozostanie czysta

Wymiary:

Całkowite dł. x szer. x wys.: 51 x 38,5 x 39,5 cm

Wejście szer. x wys.: 20,5 x 23 cm

Wysokość wejścia: 13 cm.Materiał: tworzywo sztuczne.

Opinie


Dodaj opinięWyślij