Stress Out 10 Tabletek DERMAPHARM | zoopers.pl

Stress Out 10 Tabletek

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-08-10
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 1764
Ilość
-
+
Stress Out 10 Tabletek

  Fajerwerki, podróż, nowy domownik i wizyta u weterynarza. Wszystkie te sytuacje łączy jedna rzecz - stres. Może on wyjątkowo niekorzystnie działać na zwierzęta i powodować problemy z jedzeniem czy wypróżnianiem. Pomocny okazać się może naturalny preparat uspokajający Stress Out. Zawiera trzy substancje - dziurawca, tryptofan oraz taurynę - wspomagające organizm w niekomfortowych sytuacjach. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres, dziurawiec zwiększa ilość serotoniny (hormonu szczęścia) w mózgu, a tauryna hamuje nadmierne pobudzenie w czasie stresu. To szybka pomoc dla Twojego czworonoga w każdej stresującej sytaucji.
Główne zalety produktu:
  • Naturalna kompozycja
  • Zmniejsza napięcie mięśniowe, podatność na stres
  • Zwiększa ilość serotoniny i uspokaja
  • Odpowiedni zarówno dla psów jak i kotów


 
Dawkowanie:
Słoiczek - 1 tabletka na 10 kg masy ciała zwierzęcia na dobę. W razie potrzeb dawkę można zwiększyć do 3 tabletek na 10 kg masy ciała na dobę.
Blister - 1 tabletka na 8 kg masy ciała zwierzęcia na dobę. W razie potrzeb dawkę można zwiększyć do 3 tabletek na 8 kg masy ciała na dobę. Dla osiągnięcia pełnego efektu zalecane jest podawanie Stress Out na 3-4 dni przed wystąpieniem sytuacji stresowej i kontynuowanie suplementacji aż do zaniku czynnika wywołującego stres. W sytuacjach nieprzewidzianych należy podać Stress Out najszybciej jak to możliwe. Pozytywne efekty działania preparatu mogą się utrzymywać nawet do 3-4 dni po podaniu ostatniej dawki.
Skład: Blister - 10 tabl: Jedna tabletka preparatu zawiera: Hypericum perforatum 57,2mg; Zingiber officinale 49,4mg, Tryptofan 32,5mg; Tauryna 24,7mg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij