Stress Out Pasta 30 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Stress Out Pasta 30 ml

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-10-28
Wysyłka
Cena
0.03 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
85.82 zł
PROMOCJA

14.64 zł 13.18 zł
(439.33 zł / kg)
Numer produktu: 3618
Ilość
-
+
Stress Out Pasta 30 ml

  Fajerwerki, podróż, nowy domownik i wizyta u weterynarza. Wszystkie te sytuacje łączy jedna rzecz - stres. Może on wyjątkowo niekorzystnie działać na zwierzęta i powodować problemy z jedzeniem czy wypróżnianiem. Pomocny okazać się może naturalny preparat uspokajający Stress Out w formie pasty. Zawiera cztery substancje - L-teaninę,  tryptofan, rumianek oraz kozłek lekarski - wspomagające organizm w niekomfortowych sytuacjach. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres, rumianek działa rozluźniająco na układ nerwowy, L-teanina uspokaja, zaś kozłek lekarski zmniejsza niepokój i lęk. To szybka pomoc dla Twojego czworonoga w każdej stresującej sytaucji.
Główne zalety produktu:
  • Naturalna kompozycja
  • Zmniejsza napięcie mięśniowe, podatność na stres
  • Rozluźnia i uspokaja
  • Odpowiedni zarówno dla psów jak i kotów


 
Dawkowanie  3 cm bieżące pasty wyciskanej z tubki na 10 kg masy ciała jednorazowo na dobę dla dorosłych zwierząt. Dla osiągnięcia pełnego efektu zalecane jest podawanie Stress out pasty na 3-4 dni przed wystąpieniem sytuacji stresowej i kontynuowanie suplementacji aż do zaniku czynnika wywołującego stres. W sytuacjach nieprzewidzianych należy podać Stress out pastę najszybciej jak to możliwe. 
Skład:
Skład w 1 cm3 (inaczej w 3 cm bieżących):  Ekstrakt z rumianku 50 mg, Tryptofan 40 mg, L-teanina 30 mg, Ekstrakt z kozłka lekarskiego 10 mg

Opinie


Dodaj opinięWyślij