Alpha Spirit Mus z Jagnięciny 85 g | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Alpha Spirit Mus z Jagnięciny 85 g

Producent: Alpha spirit i wiejska zagroda
Szacowany termin dostawy: 2021-09-21
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 23114
Ilość
-
+
Alpha Spirit Mus z Jagnięciny 85 g

  Mokra karma, a tym bardziej w postaci pysznego musu, to to, co koty lubią najbardziej. Pomaga uzupełnić płyny w ich diecie oraz pozwala na lepsze i szybsze strawienie. Alpha Spirit Mus z Jagnięciny to soczysta propozycja dla wszystkich kotów. Saszetki 85 g sprawiają, że łatwo jest podawać zawsze świeżą porcję, a jej monobiałkowość (użycie tylko jednego rodzaju mięsa) pomaga uniknąć alergii pokarmowych. Kolejną zaletą jest ich prosty skład - jedynie mięso i minerały naturalnego pochodzenia niezbędne do funkcjonowania. Wykorzystanie mięsa cielęcego sprawia, że mus bogaty jest w witaminy takie jak E, B 1, B6 czy D3, które wspierają funkcjonowanie organizmu. 
Główne zalety produktu:
  • Prosty skład - mięso i minerały
  • Zawiera tylko jeden rodzaj mięsa, dzięki czemu łatwiej uniknąć alergii pokarmowych
  • Atrakcyjna konsystencja musu
  • Wygodna saszetka o porcji 85 g pozwalająca na podawanie świeżej porcji 

Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Kota

Dawka Dzienna (g/dzień)

3 kg

215

4 kg

260

5 kg

300


Instrukcje dotyczące żywienia: Sprawdź tabelę dziennego zapotrzebowania żywieniowego dostepną na saszetce jako punkt odniesienia. Zawsze pozostawiaj świeżą i czystą wodę dla kota. Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu oraz  zabezpiecz przed działaniem promieni słonecznych. Odpowiedni dla kotów wszystkich ras. Produkt jest gotowy do użycia, nie trzeba go podgrzewać. Po otwarciu można go przechowywać w lodówce od 2 do 3 dni.
Skład: 
jagnięcina 65% (płuca 40%, wątroba 10%, mięso bez kości 10%, nerkI 5%), minerały.

Składniki analityczne: 
Białko surowe 10,0%, Włókno surowe 0,2%, Tłuszcz surowy 5,0%, Popiół surowy 2,5%, Wilgotność 80,0%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg: witaminy: witamina E (17,7 mg / kg), witamina B1 (1,8 mg / kg), witamina B6 (0,8 mg / kg), witamina D3 (177,5 IU / kg), cynk (monohydrat siarczanu cynku) (1,3 mg / kg), mangan (monohydrat siarczanu manganu) (0,8 mg / kg), jod (jodek potasu) (0,2 mg / kg).

 

Opinie


Dodaj opinięWyślij