Dolina Noteci Piper z Łososiem 400 g | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Dolina Noteci Piper z Łososiem 400 g

Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-10-25
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 28590
Ilość
-
+
Dolina Noteci Piper z Łososiem 400 g

  Koty to wyjątkowe zwierzęta. Niezależne, majestatyczne, a czasem beztroskie i towarzyskie. Każdy kot jest inny i wyjątkowy, dlatego należy mu się też wyjątkowy posiłek dobrany specjalnie dla niego. Dolina Noteci stworzyła mokrą karmę Piper z łososiem dla dorosłych kotów, która idealnie zaspokaja zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy. Pozwala to na utrzymanie prawidłowej mineralizacji kości i zębów, co jest niezwykle ważne w przypadku kotów. Jej formuła powstała bez użycia zbóż, dzięki czemu zminimalizowano wystąpienie alergii pokarmowych. Ponadto, zawiera kwasy EPA i DHA, które korzystnie wpływają na układ nerwowy kota, oraz kwasy tłuszczowe z rodzin n-6 i n-3, regulujące procesy metaboliczne i pomagające w hamowaniu procesów zapalnych.
Główne zalety produktu:
  • Bez zbóż
  • Zgodna z zaleceniami żywieniowymi dla kotów
  • Zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze
  • Kwasy EPA, DHA oraz kwasy tłuszczowe z rodzin n-3 i n-6
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Kota

Dawka Dzienna (puszka/dzień)

3 kg

0,5

4 kg

0,75

5 kg

0,9

6 kg

1

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej kota. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Skład: 

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 55%, rosół, ryby i produkty rybne (10% fileta z łososia), substancje mineralne.
 

Składniki analityczne: 

białko surowe – 11%, tłuszcz surowy – 6%, popiół surowy – 1,5%, włókno surowe – 0,5%, wilgotność – 80%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%

Dodatki dietetyczne na 1 kg:

Witamina D3 – 240 IU, Witamina C – 550 mg, Witamina E – 95 mg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny, tlenek cynku) – 13 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 2 mg, Mangan (siarczan manganu, jednowodny) – 0,5 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny) – 0,4 mg, Tauryna – 800 mg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij