Dr Seidel HMB 120 Kapsułek + 20% gratis | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Dr Seidel HMB 120 Kapsułek + 20% gratis

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-07-27
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 1088
Ilość
-
+
Dr Seidel HMB 120 Kapsułek + 20% gratis

  Psy aktywne, pracujące, wystawowe oraz starsze narażone są na problemy z mięśniami. Potrzebują ich kompleksowego wsparcia - zarówno przeciwdziałania ich zanikowi (szczególnie u psich seniorów) jak i wsparcia i przyspieszenia procesu regeneracji. Dr Seidel HMB, który poprawia kondycję i zwiększa masę mięśniową psów aktywnych, pracujących i wystawowych. Zawarta w nim substancja HMB naturalnie występuje w organizmie zwierząt i ludzi, dzięki czemu jest bezpieczna. Przeciwdziała ona rozpadowi białka mięśniowego, zwiększa wydolność, pomaga w regeneracji po wysiłku, a także przeciwdziała zanikowi mięśni u psich seniorów poprawiając ich sprawnność fizyczną i opóźniając tym samym procesy starzenia. Preparat może mieć jeszcze jedno zastosowanie - podczas rekonwalescencji po zabiegach wymagających unieruchomienia. Odpowiedni również dla kotów.
Główne zalety produktu:
  • Pomocny w procesie rekonwalescencji wymagającej unieruchomienia, w miopatiach, intensywnych treningach, w celu opóźnienia procesów starzenia, dyskopatiach
  • Poprawia kondycję psów aktywnych
  • Zapobiega rozpadowi białka mięśniowego 
  • Poprawia sprawnośc motoryczną psich seniorów
Dawkowanie:
Podawać rano i wieczorem (dwa razy dziennie)

Waga Psa

Każde Dawkowanie (szt)

< 10 kg

1

10 - 20 kg

2

20 - 30 kg

3

> 30 kg

4


Koty - po jednej kapsułce
Składniki aktywne: HMB to 3-hydroksy-3-metylomaślan - naturalny metabolit przemian leucyny w organizmie. HMB jest produktem przemian białek pokarmowych w tkankach psów i kotów. HMB znajduje się również w małych ilościach w pokarmach mięsnych, ale ilości te zarówno w diecie jak i w organizmie są niewystarczające w warunkach intensywnego treningu bądź też wzmożonego wysiłku. Organizm odczuwa również niedobór HMB w chorobach mięśni i w stanach wzmożonego katabolizmu mięśniowego u zwierząt starych.

Opinie


Dodaj opinięWyślij