Bayer Foresto Obroża dla Psa powyżej 8 kg | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Bayer Foresto Obroża dla Psa powyżej 8 kg

Producent: Bayer
Szacowany termin dostawy: 2021-10-19
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 2088
Ilość
-
+
Twój pupil zmaga się z problemem kleszczy lub pcheł ? Obroża przeciwpchelna i przeciwkleszczowa Foresto pomoże Ci skutecznie rozwiązać ten problem !

DZIAŁANIE PRODUKTU U PSÓW:

Główne zalety produktu:

  • Zwalcza i zapobiega inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) przez okres 7 do 8 miesięcy.
  • Chroni bezpośrednie otoczenie zwierzęcia przed rozwojem larw pcheł przez okres 10 tygodni.
  • Foresto może być stosowane jako element strategii zwalczania alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).
  • Produkt wykazuje długotrwałą skuteczność roztoczobójczą (zabija kleszcze) (Ixodes ricinus, Rhipicephalus turanicus)i odstraszającą (zapobiega żerowaniu pasożytów) w przypadku inwazji kleszczy (Ixodes ricinus) przez okres 8 miesięcy. Działanie zapobiegające inwazji nowych kleszczy rozpoczyna się w ciągu 2 dni po założeniu obroży.
  • Produkt wykazuje skuteczne działanie przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom kleszczy.

W przypadku uprzedniego występowania kleszczy u kota przed rozpoczęciem postępowania, założenie obroży może nie spowodować śmierci pajęczaków w ciągu 48 godzin; kleszcze mogą pozostać wczepione i widoczne. Dlatego też zaleca się usunięcie kleszczy występujących już na zwierzęciu w momencie zakładania obroży.

DODATKOWE DZIAŁANIE PRODUKTU U PSÓW:

  • Produkt zapewnia pośrednią ochronę przed przeniesieniem patogenów Babesia canis vogeli oraz Ehrlichia canis przez gatunek kleszcza Rhipicephalus sanguineus tym samym redukuje ryzyko babeszjozy oraz erlichiozy psów przez okres 7 miesięcy.
  • Ograniczenie ryzyka zarażenia pierwotniakami Leishmania infantum przenoszonymi przez muchówki Phlebotomus (muchy piaskowe), przez okres do 8 miesięcy.
  • Wykorzystywane przy zwalczaniu inwazji wszołów (Trichodectes canis).

PRZECIWWSKAZANIA
  • Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, produkt ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest możliwy wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Nie sprzedajemy produktu gabinetom weterynaryjnym, sklepom zoologicznym oraz nie wystawiamy faktury VAT na firmę. . 

U psów o masie ciała powyżej 8 kg należy zastosować jedną obrożę o długości 70 cm.

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Należy wyjąć obrożę z torebki ochronnej bezpośrednio przed zastosowaniem. Należy rozwinąć obrożę i upewnić się, że na jej wewnętrznej stronie nie ma żadnych pozostałości plastikowych łączeń. Należy założyć obrożę na szyję zwierzęcia i dostosować jej długość nie zaciskając zbyt mocno (wskazówka: powinno być możliwe wsunięcie dwóch palców pomiędzy obrożę a szyję zwierzęcia). Należy przeciągnąć wolną końcówkę obroży przez szlufkę i odciąć niepotrzebny odcinek na długości 2 cm.

 
Zwierzę powinno nosić obrożę nieprzerwanie w celu zapewnienia 8-miesięcznego okresu ochrony. Obrożę należy zdjąć po upływie okresu leczenia. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać zamocowanie obroży, jeżeli będzie to konieczne, w szczególności w okresie szybkiego rozwoju szczeniąt.

Substancje czynne:

Jedna obroża o długości 70 cm (45 g) zawiera imidaklopryd w dawce 4,5 g oraz flumetrynę w dawce 2,03 g jako substancje czynne.

Substancje pomocnicze:

Tytanu dwutlenek (E 171)
Żelaza tlenek czarny (E 172)
Di-n-butylu adypinian 
Glikolu propylenowego dikaprylokapronian 
Olej sojowy epoksydowany
Kwas stearynowy
Winylu polichlorek

Opinie

3.9
24 opinii | 3.9gwiazdki

Idealna
Violetta
2021-10-13

Stosujemy od kilku lat i nawet jeśli kleszcz się wbije to i tak obumiera. Psiaki aktywnie biegają po lasach, łąkach i wszystko jest ok. Polecam szczerze, uważam że najlepsza na rynku.


obroża
Muszynski
2021-10-07

Dobrze działa, pies przestał się drapać.


Zadowolona
Teresa
2021-09-23

To juz jest nasza 3 para obroży, bo kupowana dla 2 psow.... Cale lato biegaja po lesie.... ŻADNEGO KLESZCZA!!!!!!!!


Rewelacja
Aga
2021-08-28

Pecam obroże Przy inwazji kleszczy zdażają się kleszcze u psa ale jest ich mało Jak założy się obroże może kleszcz się pojawić musi sie skóra przyzwyczaić do preparatu i ważne żeby dobrze ją założyć według instrukcji Jak będzie za luźna nie działa po miesiącu ściągam ją i naciągam żeby uaktywnić proszek który w nim jest Oczywiście jak pies czesto kąpie się w wodzie też zmniejsza działanie obroża Mam labladora i jestem zadowolona z obroży Pies w tym roku przyniósł jednego kleszcza a kąpie się w jeziorze po trzy razy dziennie Ogólnie polecam kupuje od trzech lat tą obroże


Rewelacja
Katarzyna
2021-06-13

Mam dwa pieski. Miesiąc temu kupiłam im obroże jestem bardzo zadowolona. Wcześniej stosowałam krople, ale były mniej skuteczne. Bardzo polecam.


foresto Bayer obroza
Arti
2021-05-24

Tragedia pies po dwóch dniach pod obroza 3 kleszcze nie polecam produktu szkoda kasy. Nie nie nie nigdy więcej.


nie polecam
Żaneta
2021-05-15

Nie polecam , zakupiłam tą obroże 2 tygodnie temu , pies mimo obroży zachorował na babeszjoze , , teraz przechodzi zółtaczkę na pewno nigdy więcej jej nie zakupie


Rewelacja
Małgorzata
2021-05-01

Kupuję na 3 sezon...mam pieska kundelka i obroża w 100 procentach niezawodna


Tragedia!
Robert
2021-04-26

Produkt nie jest wart swojej ceny, dlatego że dużo tańsze zamienniki sprawdzają się tak samo lub nawet lepiej. Za pierwszym razem pies przyniósł 1 kleszcza, a podczas innego wyjścia 3 naraz... Pieniądze wyrzucone w błoto, a po miesięcznym używaniu obroży i złożeniu reklamacji otrzymałem odpowiedź, która powinna podsumować stosunek firmy Bayer do klienta: "Inwazja kilku kleszczy nie jest powodem, aby uznać produkt za wadliwy".


Najlepsza
Konrad
2021-04-25

Używam od 3 lat. Najlepsza na rynku. Nawet jeśli kleszcze się wczepiają do wysychają i wykruszają!!!


TRAGEDIA
Hanna
2021-04-15

Kupiłam swojej suni miesiąc temu, obroża ma cały czas kontakt ze skórą tak jak zalecał producent ale nie ma żadnych efektów. Po każdym spacerze znajduje u niej minimum 4 kleszcze. Zwykły bezzapachowy kawałek gumy za 100 zł. Nie polecam.


Najlepsza obroza
Stanislawa
2021-04-06

Jest skuteczna i długo dziala


Foresto obroże
Beata
2021-03-15

Obroże Foresto najlepsze i najskuteczniejsze


Bardzo skuteczna
Magda
2021-03-02

Obroża zdaje swój egzamin bez zarzutu, kupuje psu od wielu lat. Na 9, czy 10 kg pieska spokojnie mozy być ta najmniejsza, mój waży 11 i kupuje ją i jest wszystko ok.


Obroża dla psa 8kg
Barbara
2021-02-27

Zadowolona


Zadowolona
Aga
2021-02-23

Niezawodna


Najlepszy produkt na kleszcze
Stefan
2020-07-23

Obecnie numer jeden na świecie jeśli chodzi o walkę z kleszczami.


Foresto
2020-04-29

Najlepsza obroża


Ja
Joanna
2020-03-24

Używam od 5 lat. Rewelacja. Żadnego kleszcza.


Najlepsza
Sylwia
2020-03-22

Najlepsza obroża jaką kupiłam od lat polecam!


obroża
jan
2020-02-20

Co jest , nie dość, że co roku droższa to jeszcze nie wiadomo ile ma długości ???, co to jest za opis porażka??? pies ma 9 kg a obroża 70 cm ????


Obroża Foresto
Jerzy
2019-10-10

Dla mojego psa idealna,ponieważ po innych ma uczulenie.


Obroża Foresto
Madlen
2019-09-22

Obroże oceniam jako bardzo dobrą, tylko czas działania jest krótszy niż w opisie. Mi osiem miesięcy mija w listopadzie 2019 r a właśnie od kilku dni psa czepiają się kleszcze, więc muszę zakupić nową.


Do tej pory najlepsza!
Godlewska
2019-09-17

Stosuję u owczarka szkockiego collie od 15 maja 2019 i sprawdza się rewelacyjnie!Wcześniej stosowałam inne i niestety kleszcze się przyczepiały. Teraz puki co święty spokój :) Oby tak dalej!


Dodaj opinięWyślij