Certech Benek Akyszek Odstraszacz dla Psów Spray 400 ml | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Certech Benek Akyszek Odstraszacz dla Psów Spray 400 ml

Producent: Certech
Szacowany termin dostawy: 2021-09-21
Wysyłka
Cena
0.35 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
90.51 zł
8.49 zł
(24.26 zł / kg)
Numer produktu: 5712
Ilość
-
+
AKYSZEK Preparat Zniechęcający

Skuteczny preparat zapachowy zniechęcający psy do miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać. Zapach preparatu skutecznie zniechęca koty/psy do pozostawiania odchodów i oznaczenia terytorium, a także niszczenia przedmiotów. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Spray posiada przyjemny cytrusowy zapach, wyczuwalny przez człowieka.

 
Sposób użycia:

W przypadku, gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody, wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Butelką wstrząsnąć i odblokować spryskiwacz. Rozpylić preparat na wybranych powierzchniach. Po użyciu puste opakowanie usunąć do śmietnika.

Środki ostrożności: Nie wdychać oparów. Uważać, aby preparat nie dostał się do żywności, przyborów kuchennych, ani na powierzchnie mające kontakt z żywnością. Unikać kontaktu ze skórą.
Po użyciu umyć ręce. Przechowywać  w oryginalnym pojemniku.
Chronić przed wysokimi temperaturami i mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować preparatu bezpośrednio na rośliny.

 
 
Skład: Kompozycja zapachowa o właściwościach zniechęcających psy, solubilizator, woda.

Opinie


Dodaj opinięWyślij