Dolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem Małe Rasy 100 g DOLINA NOTECI | zoopers.pl

Dolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem Małe Rasy 100 g

Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-09-21
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 53
Ilość
-
+
Dolina Noteci Premium Danie z Kurczaka z Makaronem Małe Rasy 100 g

  Psy to niezwykle mądre zwierzęta. Są w stanie nauczyć się sztuczek, wyczuwać nastrój właściciela i reagować w niebezpiecznych sytuacjach. Małe psiaki to wierni towarzysze, którzy, jeśli odpowiednio o nich zadbamy, żyją nawet 20 lat! Bardzo ważne dla ich zdrowia jest zapewnienie im odpowiedniej diety, np. mokrej karmy Dolina Noteci Premium danie z kurczaka z makaronem. Mięso z kurczaka stanowi cenne źródło selenu i cynku, dzięki czemu wspomaga odporność oraz zdrowie skóry i sierści. Ponadto, mięso z kaczki i kurczaka charakteryzuje się odpowiednim składem kwasów tłuszczowych i zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych n-6 wpływających na kondycję skóry i poprawiających wygląd sierści. Użycie makaronu sprawia, że karma wzbogacona jest o witaminy B1, B6 oraz PP, które odgrywają istotną rolę we wspomaganiu trawienia. Ogromnym plusem jest rezygnacja z użycia sztucznych barwników oraz aromatów.
Główne zalety produktu:
  • Bezglutenowa formuła
  • Bez sztucznych barwników i aromatów
  • Zawiera cynk i selen
  • Kwasy tłuszczowe n-6 wpływają korzystnie na zdrowie skóry oraz sierści
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Psa

Dawka Dzienna (saszetka/dzień)

2 kg

2,66

5 kg

5,33

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej psa. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Skład: 
kurczak 26% (pierś z kurczaka, serca z kurczaka, wątroba z kurczaka), wołowina (nerki wołowe, serca wołowe), makaron 4%, substancje mineralne, łupiny i nasiona psyllium.

Składniki analityczne: 
białko – 12%, oleje i tłuszcze surowe – 3%, popiół surowy – 1,5%, włókno surowe – 0,3%, wilgotność – 80%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg: 
Witamina D3 – 240 IU, E6/Cynk – 13 mg, E4/Miedź – 2 mg, E5/Mangan – 0,5 mg, E2/Jod – 0,4 mg; dodatki technologiczne/kg: E499/Guma kasja – 95 mg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij