Dolina Noteci Premium Pure Gęś z Jabłkiem 500 g DOLINA NOTECI | zoopers.pl

Dolina Noteci Premium Pure Gęś z Jabłkiem 500 g

Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-12-06
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 3571
Ilość
-
+
Dolina Noteci Premium Pure Gęś z Jabłkiem 500 g

  Czasami zdarza się, że piers ma objawy nietolerancji bądź alergii pokarmowej - problemy żołądkowe, problemy skórne czy wypadająca sierść to jedne z głównych objawów tego stanu. W określeniu, na jaki typ mięsa uczulony może być pies, przydatna jest karma zawierająca tylko jeden jego rodzaj, tak jak Dolina Noteci Premium Pure bogata w gęś z jabłkiem. Jest to mokra, pełnoporcjowa karma dla psów, której źródłko białka stanowi jedynie gęsina. Kolejnym jej atutem jest rezygnacja z użycia zbóż, które często przyczyniają się do problemów trawiennych. Ponadto, wykorzystane mięso z gęsi bogate jest w żelazo oraz selen, które istotnie wspierają organizm psa w okresie dorosłości i starzenia się, a dodatek jabłka reguluje procesy trawienne organizmu.
Główne zalety produktu:
  • Bez dodatku zbóż
  • Pomaga zapobiegać alergiom pokarmowym i nietolerancjom 
  • Bez sztucznych barwników i aromatów
  • Zgodna z zaleceniami dotyczącymi żywienia psów
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Psa

Dawka Dzienna (saszetka/dzień)

5 kg

0,75

10 kg

1,25

20 kg

2

30 kg

2,75

40 kg

3,25

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej psa. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Skład: 
gęś 60% (serca, wątroba, mięso z gęsi, korpusy), rosół z gęsi, jabłko 7%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, chlorek potasu.

Składniki analityczne: 
białko – 9%, oleje i tłuszcze surowe – 8,5%, popiół surowy – 2,5%, włókno surowe – 0,5%, wilgotność – 77%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg:  Witamina D3 (cholekalcyferol) – 450 IU, Witamina E (octan dl–alfa–tokoferylu) – 40 mg, E6/Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, E4/Miedź (siarczan miedzi pięciowodny) – 3 mg, E5/Mangan (tlenek manganu) – 2 mg, E2/Jod (jodan wapnia) – 0,3 mg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij