Sabunol płyn przeciwpchelny do otoczenia 300 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Sabunol płyn przeciwpchelny do otoczenia 300 ml

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
0.3 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
80.12 zł
chwilowy brak towaru
18.88 zł
(62.93 zł / kg)
Numer produktu: 522

- zaloguj się żeby dodawać produkty do ulubionych
SABUNOL PLYN P/PCHELNY/OTOCZENIE 300ML  363

Pchły to większy problem, niż tylko dyskomfort psa. Ślina pcheł może powodować alergiczne pchelne zapalenie skóry (APZS), które prowadzi do bolesnych problemów skórnych. Pchły wiele czasu w otoczeniu psa, a nie na jego skórze. Wobec tego by raz na zawsze pozbyć się pcheł i zapobiec ich nawrotom, trzeba chronić psa podwójnie. Na szczęście jest płyn Sambunol do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt. Jego składniki aktywne o przedłużonym działaniu zapewniają długotrwałą ochronę Twojego psa przed pchłami.

 • Permetryna jest insektobójcza i odstraszająca nie tylko dla pcheł: działa również na kleszcze.
 • Wygodny w użyciu spray: wystarczy spryskać wybrane miejsce, a po 14 dniach czynność jednorazowo powtórzyć.
 • Płyn w sprayu Sambunol jest wydajny i długotrwały, chroni spyskaną przestrzeń aż do 2 miesięcy.
 • Jest bezpieczny dla psów i ludzi (ale nie pozwól zlizywać go kotom – perymetryna im szkodzi!)
 •  Płyn zawiera piryproksyfen, czyli hormon juwenilny (IGR), który likwiduje jaja i larwy pcheł.

Środek przeznaczony do zwalczania pcheł i kleszczy w otoczeniu zwierząt: na legowiskach, dywanach, w klatkach, budach itp. Zawiera dwie substancje czynne: permetryne i geraniol. Jest bezpieczny dla zwierzęcia i jego właściciela.
 

Zalecenia

Wykazana badaniami 100% eliminacja:

 • dorosłych osobników pcheł
 • dorosłych kleszczy
 • larw pcheł – bezposrednio po zastosowaniu
 • kleszczy w stadiach juwenilnych

Skuteczność działania – do 2 miesięcy od zastosowania.

Przedłużone działanie nie dotyczy larw pcheł.

Składniki aktywne:

 • Permetryna – 1g/1kg
 • Geraniol – 0,5g/1kg

Sposób użycia

Spryskać równomiernie legowisko, budę, klatkę lub inną powierzchnię, na której występują pchły. Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zapewnia ochronę przeciwprzelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięcy.

Uwagi

Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Pyretrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie prowokować wymiotów. Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody. Zanieczyszczona skórę umyć dokładnie woda z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody. Wdychanie – w razie złego samopoczucia wyjść na świeże powietrze. Dłuższy kontakt cieczy ze skóra może powodować wysuszenie, z okiem – łzawienie i zaczerwienienie, połkniecie – podrażnienie układu pokarmowego. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze pokojowej. Małe ilości produktu (u konsumenta) rozcieńczyć woda, wylać do kanalizacji, spłukać dużą ilością wody. Duże ilości odpadowego produktu oddać do firmy zajmującej się utylizacją.

Opakowanie

Spray 300 ml

Produkty biobójcze, nr pozwolenia: 6810/16
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Sposób użycia

Spryskać równomiernie legowisko, budę, klatkę lub inną powierzchnię, na której występują pchły. Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zapewnia ochronę przeciwprzelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięcy.

Składniki aktywne:

 • Permetryna – 1g/1kg
 • Geraniol – 0,5g/1kg

Opinie


Dodaj opinięWyślij