Dr Seidel Ewaporyzator Adaptacyjny dla Psów 37 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Dr Seidel Ewaporyzator Adaptacyjny dla Psów 37 ml

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-12-13
Wysyłka
Cena
0.04 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
44.1 zł
54.90 zł
(1,372.50 zł / kg)
Numer produktu: 335
Ilość
-
+
Dr Seidel Ewaporyzator Adaptacyjny dla Psów 37 ml

  Zdarza się czasem, że niektóre psy przejawiają problemy behawioralne. Może być to związane z urazami psychicznymi, strachem lub pobytem w nowym miejscu. By usokoić je i złagodzić nieporządane objawy, warto wypróbować Elektryczny Ewaporyzator Adaptacyjny od Dr Seidel. Jest to wieloskładnikowy preparat zawierający kompozycję naturalnych substancji, których działanie jest zbliżone do reakcji na feromony psie. Po włożeniu do kontaktu, płyn podgrzewa się, a substancje uwalniają rozpoczynając działanie. Ewaporyzator adaptacyjny działa uspokajająco i kojąco na psa, a jego działanie obejmuje powierzchnię od 50 do 70 m2.
Główne zalety produktu:
  • Łagodzi i obniża poziom stresu w sytuacjach trudnych (odłączenie szczeniaka od matki, zmiana otoczenia, pojawienie się nowego członka rodziny, burze, fajerwerki, pobyt w hoteliku, lęk separacyjny)
  • Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym
  • Obejmuje dużą powierzchnię
  • Naturalne substancje, nieszkodliwe dla zwierząt
Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa pies.
Skład: Olej parafinowy, maximum 30% kompozycji kwasów tłuszczowych i ich estrów pochodzenia naturalnego zawierających m.in. oleinian metylu (62%-86% w czystej mieszaninie), trimetyloamina, wyciąg z waleriany 0,05%.

Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832.

Opinie


Dodaj opinięWyślij