Internetowy Sklep Zoologiczny Zoopers | zoopers.pl

Sposoby płatności

Sposoby płatności:

  • Przelew z PAyU: system PayU przekierowuje Cię na stronę Twojego banku, gdzie dokonujesz płatności w momencie składania zamówienia. Po potwierdzeniu dokonania płatności system automatycznie przesyła Twoje zamówienie do realizacji w naszym magazynie.
  • PayPo: kupujesz teraz - płacisz za 30 dni. Wybierając tę opcję płatności zostaniesz przekierowany do systemu PayPo, który poprosi o uzupełnienie danych. System PayPo po pozytywnej weryfikacji automatycznie przesyła Twoje zamówienie do realizacji w naszym magazynie.
  • Przelew tradycyjny: W mailu potwierdzającym zamówienie znajdziesz numer konta firmy Zoopers, niezbędny do wykonania przelewu. Płatności wykonujesz ręcznie za pośrednictwem Twojego konta bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zamówienie zostanie przekazane do realizacji w naszym magazynie. Należy wziąć pod uwagę fakt, że przy wyborze tej opcji płatności czas przetwarzania zamówienia będzie dłuższy. W wypadku braku płatności po upływie 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, będzie ono anulowane i usuwane z systemu.
  • Za pobraniem: Zamówioną paczkę opłacasz przy odbiorze kurierowi. Dopuszczalna forma płatności to gotówka. Zamówienie jest dodatkowo płatne 5 zł.