Adresówki i Zawieszki dla Kota | zoopers.pl

Zawieszki

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Najlepsze Zawieszki dla Kotów

Koty lubią chadzać własnymi ścieżkami, dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Adresówka dla kota sprawdzi się nie tylko w przypadku zwierzaków wychodzących – wystarczy chwila nieuwagi, aby Twój domowy ulubieniec wymknął się z mieszkania, a wówczas zawieszka dla kota z Twoim numerem telefonu znacznie ułatwi poszukiwania i może skrócić czas, kiedy mruczący czworonóg pozostanie poza domem bez Twojej opieki. Dostępne w naszym sklepie zawieszki dla kota to duży wybór produktów, dzięki czemu każdy właściciel mruczka znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. Bez trudu wybierzesz więc adresówki dla kota w ulubionym kolorze lub pasujące np. do obróżki.

Adresówki dla Kota

Adresówka sprawdzi się przede wszystkim w przypadku kotów wychodzących. Specjalna zawieszka do obroży z umieszczonym na niej numerem telefonu pomoże szybko odnaleźć ulubieńca, gdyby się zgubił. Obroża dla kota z adresówką to dobry pomysł nawet jeśli Twój pupil nie wychodzi z mieszkania. Te ciekawskie zwierzęta potrafią wykorzystać moment nieuwagi właściciela i wyruszyć na wycieczkę. Jeśli wówczas kot nagle się wystraszy, może odejść zbyt daleko od domu. W takiej sytuacji adresówka znacznie ułatwi kontakt z właścicielem zagubionego zwierzaka. Dodatkowo zawieszka dla kota będzie wyraźnym znakiem, że czworonóg nie jest bezdomny, ale ma kochającego opiekuna i potrzebuje pomocy, by do niego wrócić. Na częste wędrówki może decydować się również kot dachowiec przygarnięty z ulicy, który jest przyzwyczajony do niezależności. W jego przypadku adresówka także może zwiększyć bezpieczeństwo.

Zawieszki do Obroży dla Kotów

Adresówka dla kota to nie tylko sposób, aby zapewnić mu szybki i bezpieczny powrót do domu, ale też ozdoba. W naszym sklepie znajdziesz zawieszki dla kota w różnych kolorach i kształtach, co pozwala znaleźć idealny model spełniający konkretne oczekiwania. Ciekawym rozwiązaniem jest też personalizowana zawieszka dla kota, na której można wygrawerować np. imię zwierzaka. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria dla zwierząt domowych znanych i cenionych marek, jak np. RedDingo czy Trixie. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 

Kupuj Zawieszki dla Kota w Zoopers!

Obroża dla kota z adresówką to nie tylko ozdoba, ale również większe bezpieczeństwo pupila w razie, gdyby się zgubił. Zawieszki dla kota dostępne w naszym to wiele modeli do wyboru – znajdziesz u nas zarówno dekoracyjne adresówki z możliwością personalizacji, jak i te w postaci niewielkich kapsułek, do których można włożyć karteczkę z numerem telefonu bądź adresem właściciela zwierzaka. Zapewniamy atrakcyjne ceny i ciekawe wzory w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu zawieszka dla kota może być dopasowana np. do jego obróżki. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko akcesoria dla zwierząt domowych, ale też porady dotyczące opieki nad czworonogami. Zajrzyj na naszego bloga i sprawdź czy koty mogą pić mleko, jak pozbyć się zapachu psa w domu czy jak wybrać karmę dla pupila. Zapraszamy na zakupy!

Producenci
Pupil
Kategoria
Wiek pupila
Rozmiar pupila