Przysmaki dla psa - zęby i kamień na zębach | zoopers.pl

Zęby

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
-10%

Najlepsze Przysmaki Dentystyczne dla Psa

Dlaczego warto podawać pupilowi przysmaki dentystyczne dla psa? Dbanie o czystość zębów zwierzaka to wbrew pozorom nie tylko kwestia uniknięcia problemów z nieprzyjemnym zapachem z pyska czworonoga, ale też element pielęgnacji zapewniający zdrowie pupila. Jego zaniedbywanie może doprowadzić do pojawienia się osadu nazębnego, a nawet kamienia nazębnego powodującego parodontozę, zapalenie dziąseł i ropnie. Właśnie dlatego tak ważna jest profilaktyka. Jak dbać o zęby psa? Oczywiście czyszcząc je. Do tego typu zabiegów trzeba przyzwyczajać czworonoga jak najwcześniej, aby manipulowanie przy jego pysku było przez niego akceptowane. Oprócz tego trzeba sięgać po specjalne preparaty do czyszczenia zębów psa, które mają przyjemny dla zwierzęcia smak i są łatwe w stosowaniu. Pomocne będą też przysmaki dla psa na zęby. Pozwalają one mechanicznie usuwać osad nazębny podczas gryzienia, a więc sprzyjają dbaniu o higienę jamy ustnej czworonoga w sposób zbliżony do naturalnego. Oczywiście czyszczenie zębów u psa to podstawa, jednak tego typu przysmaki również świetnie się sprawdzają.

Gryzaki Dentystyczne dla Psa

Żucie działa na psy relaksująco, dlatego gryzaki dla psa na zęby świetnie sprawdzą się nie tylko jako element profilaktyki chorób dziąseł i zębów, ale również jako gadżet pozwalający się odprężyć. Zastanawiasz się jaki gryzak dla psa wybrać? W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli – w Zoopers kupisz zarówno gryzaki naturalne, jak i te wykonane z bezpiecznego dla zwierzaka tworzywa sztucznego. Mogą one dodatkowo mieć specjalne wypustki pozwalające jeszcze skuteczniej usuwać osad nazębny. Gryzak dentystyczny dla psa oczywiście powinien być wytrzymały, aby uniknąć ryzyka, że zwierzak połknie jego fragmenty. Duży wybór to również pewność znalezienia wersji w pełni odpowiadającej preferencjom konkretnego czworonoga. Wybierając gryzaki do czyszczenia zębów dla psa zwracajmy uwagę na wskazówki producenta – niektóre z nich ze względu na swoją wielkość mogą nie nadawać się np. dla psów małych ras. 

Przysmaki dla Psa na Zęby

Zastanawiasz się ile zębów ma pies? Więcej niż człowiek! Warto jednak pamiętać, że dbanie o ich czystość jest również ważne jak w przypadku ludzi. Produkty dental dla psa znacznie to zadanie ułatwiają. Obecnie właściciele czworonogów mają do dyspozycji wiele preparatów do czyszczenia zębów dla psa, a producenci starają się, by oferowane przez nich środki były nie tylko skuteczne, ale też akceptowane przez czworonogi. Przysmaki dentystyczne dla psa również możemy znaleźć w wielu wersjach – w naszym sklepie oferujemy produkty o różnych konsystencjach, m.in. chrupiące, miękkie czy do żucia proponowane przez znane i cenione marki, jak 8 in 1, Advance Snack, Only Healthy, Alpha Spirit, Smart Bones, Wanpy czy Eat Small. Różne wersje smakowe do wyboru to gwarancja, że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego czworonoga. 

Kup Przysmaki Dentystyczne dla Psa w Zoopers!

Przysmak dentystyczny dla psa to nie tylko smakowita przekąska, ale też sposób, aby jeszcze lepiej zadbać o higienę jamy ustnej zwierzaka. Specjalne smaczki na zęby dla psa umożliwiają usunięcie gromadzącego się na ich powierzchni osadu, co zmniejsza ryzyko powstania znacznie trudniejszego do pozbycia się kamienia. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości produkty takich firm, jak m.in. Club 4 Paws, Dr Seidel, Paka Zwierzaka, Petner, Prozoo czy Vegdog. Wiele wersji smakowych i konsystencji do wyboru to pewność, że znajdziesz u nas coś, co przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu zwierzakowi. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy przysmak do czyszczenia zębów dla psa!

Ile kosztują przysmaki dla psów?

Przysmak dentystyczny dla psa w postaci kości kosztuje ok 3 zł. Oprócz pojedynczych produktów w naszym sklepie oferujemy również smaczki w większych opakowaniach oraz praktyczne zestawy przekąsek w odpowiednio wyższych cenach.

Jakie przysmaki dla psa wybrać?

Wybierając przysmak dentystyczny dla psa warto kierować się składem danego produktu, ale oprócz tego należy uwzględniać również preferencje samego czworonoga. Niektóre psiaki wolą np. chrupiącą konsystencję przekąsek, inne zaś preferują produkty o większej miękkości, które można żuć. Istotne znaczenie może też mieć smak – najrozsądniej jest spróbować kilku różnych produktów i obserwować, który z nich najbardziej przypadł do gustu pupilowi.

Co jeszcze pomaga w dbaniu o zęby psów?

Atrakcyjny smak i aromat sprawiają, że dentystyczny przysmak dla psów świetnie sprawdza się jako jeden z elementów dbania o higienę jamy ustnej pupila. Warto jednak pamiętać również o regularnym czyszczeniu zębów czworonoga. Preparaty przeznaczone dla ludzi absolutnie w tym przypadku się nie sprawdzą. Na szczęście obecnie mamy do wyboru zarówno szczoteczki, jak i płyny, pasty i żele do czyszczenia zębów psa. Odpowiednio dobrany smak i konsystencja zapewniają skuteczność, ale też sprawiają, że zabieg jest dla psa przyjemniejszy.

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Typ produktu
Cechy szczególne