✔️ Obroża dla kota przeciwpchelna i przeciw kleszczom | zoopers.pl

Obroże

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Pchełka Obroża Pielęgnacyjna Z Dzwoneczkiem Dla Kota 30 cm

Dla kota, dzwonek, p/ektopasożytom Obroża o działaniu wspomagającym ochronę przeciw ektopasożytom skóry, dla kotów. Obroża jest produktem wspomagająco - ochronnym opartym na działaniu olejków eterycznych. Posiada przyjemny zapach, który dodatkowo nie jest lubiany przez owady, np. pchły. Zniechęca je to do przebywania w pobliżu zwierzęcia lub w jego sierści. Obroża działa do 3 miesięcy na pchły i do 4 tygodni na kleszcze. Długość: 30 cm. Kolor: z odblaskiem

17.99 zł

Najlepsze Obroże dla Kota

Obroża dla kota, w przeciwieństwie do tego typu akcesoriów przeznaczonych dla psów, przede wszystkim pełni funkcję ozdobną i nie jest przeznaczona do tego, by przyczepiać do niej smycz. Obróżki dla kota sprawdzają się zwłaszcza u zwierzaków wychodzących, bo informują, że mają one swoje domy i kochających właścicieli. Obroże dla kotów dodatkowo mogą mieć odblaskowe elementy oraz adresówkę. W ten sposób mruczący czworonóg jest lepiej widoczny po zmroku i dzięki temu kierowcy samochodów mogą zauważyć go w porę, a jeśli zwierzak zawędruje zbyt daleko od domu, numer telefonu właściciela wygrawerowany na zawieszce przyspieszy jego odnalezienie. A co jeśli właściciel chce wychodzić ze swoim pupilem na spacery? Obroża i smycz dla kota mogą mieć np. ten sam kolor, i w ten sposób stworzą komplet, ale niezbędne w tym przypadku będą również szelki dla kota. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór akcesoriów dla zwierzaków, a w tym również estetyczne obróżki dla kotów.

Obroże dla Małego Kotka

Obroża dla małego kota powinna być dobrze dopasowana do rozmiarów zwierzaka. Jednocześnie musi ona zapewniać pupilowi swobodę i komfort. Pamiętajmy, że kociaki uwielbiają eksplorować otoczenie i są bardzo ciekawskie, dlatego nierzadko wciskają się w miejsca, z których trudno im się wydostać. Właśnie z tego powodu obroże dla kociąt powinny mieć specjalne zabezpieczenia umożliwiające zwierzakom uwolnienie się, jeśli np. obróżka o coś się zaczepi. Tego typu modele rozpinają się przy szarpnięciu, co znacznie zmniejsza ryzyko uduszenia się zwierzaka. W przypadku kociąt ma to ogromne znaczenie, dlatego warto o tym pamiętać podczas zakupów.

Obroża dla Kota z Adresówką

Obroże dla kotów są szczególnie zalecane w przypadku zwierzaków wychodzących – wówczas są one nie tylko ozdobą, ale stanowią informację, że czworonóg ma swój kochający dom. Obroża dla kota z imieniem i nr telefonu opiekuna z kolei znacznie ułatwi mu powrót do właściciela w sytuacji, gdyby się zgubił. Obroża z grawerem dla kota oczywiście sprawdzi się również u niewychodzących zwierzaków. Może przecież zdarzyć się, że ciekawski czworonóg skorzysta z okazji i wyjdzie z domu, a jeśli coś go przestraszy i zanadto się oddali, kontakt do właściciela znacznie przyspieszy jego powrót do właściciela. 

Obroża dla Kota w Różnych Kolorach

Obroże dla kota to przede wszystkim ozdoba, dlatego istotne znaczenie ma jej wygląd. Obecnie producenci akcesoriów dla zwierząt domowych mogą zaproponować modele w różnych kolorach. Różowa obroża dla kota będzie odpowiednia, jeśli mamy w domu kotkę. W przypadku kocura świetnie sprawdzi się zarówno niebieska, jak i zielona czy czerwona obroża dla kota. Oczywiście nie brakuje również produktów tego typu, które mają nie tylko ciekawy kolor, ale również dodatkowe ozdoby, jak np. obroża dla kota z cyrkoniami. Każdy z pewnością znajdzie więc coś odpowiedniego dla swojego pupila.

Obroże dla Kota Wychodzącego

Jeśli wypuszczamy naszego pupila z domu, niezbędna będzie bezpieczna obroża dla kota wychodzącego, która rozerwie się przy mocniejszym szarpnięciu. Takie rozwiązanie to pewność, że w razie gdyby obroża zaczepiła się o gałąź albo o inny przedmiot, zwierzak będzie w stanie się uwolnić. Bezpieczna obroża dla kota wychodzącego powinna też zmniejszać ryzyko wypadków komunikacyjnych. Jeśli więc Twój pupil lubi wybrać się na dłuższy spacer, obroża odblaskowa dla kota jest odpowiednim wyborem. Dzięki niej czworonóg będzie lepiej widoczny na drodze, a to zmniejszy ryzyko, że zostanie potrącony. Pamiętajmy też, że zwierzaki wychodzące w większym stopniu narażone są na ataki pasożytów, dlatego w ich przypadku dobrą ochroną mogą okazać się obroże przeciwkleszowe dla kotów działające również m.in. na pchły.

Obroża dla Kota Samoodpinająca

Obroża dla kota samorozpinająca to najlepsza propozycja dla zwierzaka wychodzącego, bo jest zdecydowanie bezpieczniejsza od modeli, które może zdjąć tylko człowiek. Wbrew pozorom również pupile nie wypuszczane z domów są narażone na niebezpieczeństwo, a dotyczy to głownie młodych czworonogów, które uwielbiają się wciskać w ciasne przestrzenie. Obroża dla kota samoodpinająca będzie więc dobrym wyborem zarówno dla zwierzaków wychodzących, jak i tych, które nie są wypuszczane z domu.

Obroża z Lokalizatorem dla Kota

Jeśli Twój pupil ma tendencję do znikania na długie godziny i chcesz dowiedzieć się, dokąd chodzi Twój ulubieniec, dobrym rozwiązaniem będzie obroża dla kota z GPS. Obecnie te urządzenia mogą mieć naprawdę niewielkie rozmiary, dzięki czemu są wygodne i komfortowe dla noszącego je zwierzaka. Obroże dla kota z lokalizatorem świetnie sprawdzą się również, jeśli chcemy mieć pewność, że w razie zgubienia ulubieńca z łatwością go odnajdziemy.

Kupuj Obroże dla Kota w sklepie Zoopers!

Szukasz wygodnej i estetycznej obroży dla swojego pupila? W Zoopers znajdziesz duży wybór akcesoriów dla zwierzaków domowych znanych i cenionych producentów, jak m.in. Trixie i Garfield. Oferujemy zarówno pełniące funkcję ozdobną obróżki, jak i obroże przeciwpchelne dla kotów oraz chroniące przed innymi pasożytami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!

Ile kosztuje obroża dla kota?

Koszt obroży dla kota zależy od takich czynników, jak materiał, z jakiego została wykonana, czy dodatkowe właściwości oraz elementy (np. ochrona przed pasożytami, lokalizator lub personalizowana zawieszka). W Zoopers znajdziesz obróżki dla kotów w cenie już od ok. 7 zł.

Jaką obrożę dla kota wybrać?

Wybierając obrożę dla kota warto wziąć pod uwagę to, czy pupil jest zwierzakiem wychodzącym. W przypadku czworonogów wypuszczanych z domu szczególnie ważne będzie zapewnienie bezpieczeństwa, dlatego rozsądnym wyborem są obroże z odblaskami i samorozpinające się, a także te z lokalizatorem GPS.

Kiedy warto używać obroży dla kota?

Obroża dla kota może być traktowana jako ozdoba, ale w przypadku kotów wychodzących bywa też dodatkowym zabezpieczeniem przed pasożytami, oraz elementem zmniejszającym ryzyko potrącenia zwierzaka przez samochód. Jeśli zaś wybierzemy model z adresówką, znacznie łatwiej będzie odnaleźć pupila, gdyby się zgubił.

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby