Higiena jamy ustnej kota - pasty, żele | zoopers.pl

Higiena jamy ustnej

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Jak Dbać o Zęby Kota?

Czy szczotka i pasta do mycia zębów dla kota jest niezbędna, aby zapewnić mruczkowi właściwą opiekę? Z całą pewnością tak. Odkładający się na zębach czworonoga i nieleczony kamień nazębny może prowadzić do różnych chorób, a jego usunięcie wymaga całkowitego znieczulenia. Aby nie narażać pupila na kłopoty ze zdrowiem i stresujące zabiegi, zdecydowanie lepiej jest działać profilaktycznie sięgając po specjalne pasty dla kota oraz szczoteczki przeznaczone do czyszczenia zębów zwierzaka. Pasta do zębów dla kotów pozwala zadbać o higienę jamy ustnej ulubieńca i zapobiega gromadzeniu się osadu nazębnego, a przy tym jest całkowicie bezpieczna dla pupila.

Najlepsze Pasty do Zębów dla Kota

Pasta do zębów dla kotów jest niezbędna – do czyszczenia zębów czworonoga nie można wykorzystać produktów przeznaczonych dla ludzi. Pasta dla kota ma nie tylko bezpieczny dla zwierzaka skład, ale też przyjemny smak, np. mięsa. Sięgając po tego typu produkty zwiększysz więc szanse, że Twój mruczący indywidualista chętniej pozwoli na czyszczenie zębów. Pasty dla kota często wystarczy tylko rozprowadzić na zębach i dziąsłach czworonoga, co dodatkowo ułatwia właścicielowi dbanie o higienę jamy ustnej ulubieńca. Warto też pamiętać, że pasta dla kotów to nie jedyny dostępny preparat pozwalający usuwać osad nazębny – w naszym sklepie znajdziesz również płyny zapobiegające tworzeniu się płytki nazębnej u zwierzaka i odświeżające oddech. Tego typu preparaty oraz pasta do zębów dla kota pozwolą kompleksowo zadbać o uzębienie czworonoga.

Najlepsze Szczoteczki do Zębów dla Kota

Pasta do zębów dla kota to oczywiście nie wszystko. By dokładnie usunąć osad nazębny warto sięgać także po specjalne akcesoria. Odpowiednio wyprofilowana szczoteczka do zębów dla kota umożliwi dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc, a miękkie włosie zapewni delikatny masaż dziąseł. Szczoteczka dla kota może przypominać tę dla ludzi, ale dostępne są również modele w postaci silikonowych nakładek na palec z wypustkami – zależnie od swoich preferencji możesz więc wybrać najwygodniejsze rozwiązanie. Pamiętaj, aby sięgać po produkty przeznaczone specjalnie dla zwierząt – szczotka do zębów dla kota ze względu na swoją budowę będzie skuteczniejsza i wygodniejsza w użytkowaniu niż ta przeznaczona dla ludzi. 

Producenci i Marki Past i Szczoteczek dla Kotów

Zastanawiasz się jaka będzie najlepsza pasta i szczotka do zębów dla kota? W naszym sklepie znajdziesz preparaty i akcesoria do higieny jamy ustnej Twojego pupila znanych i cenionych marek, jak Dr Seidel, Eurowet, Over Zoo, Scanvet czy Virbac. Duży wybór pozwoli Ci znaleźć u nas produkty idealnie dopasowane do potrzeb Twojego zwierzęcia. Odpowiednia szczoteczka i pasta do zębów dla kota to niezbędne akcesoria do dbania o higienę jamy ustnej Twojego czworonoga, które pomogą Ci zadbać o zdrowie pupila.

Kupuj w Zoopers Najlepsze Pasty i Szczoteczki do Zębów dla Kotów!

Pasta dla kota oraz szczoteczka do zębów dla kota to produkty niezbędne, aby zadbać o higienę jamy ustnej zwierzęcia. Potrzebne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie. Odpowiednio dobrana pasta do zębów dla kotów o przyjemnym dla pupila smaku sprawi, że czworonóg chętniej będzie poddawał się zabiegowi czyszczenia uzębienia, a miękka i dobrze wyprofilowana szczoteczka pozwoli dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Sprawdź naszą ofertę i zobacz co możemy Ci zaproponować!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Cechy szczególne