Sucha karma weterynaryjna dla kotów | zoopers.pl

Karma sucha

Sortuj wg
Pokaż
na stronę

Karma weterynaryjna sucha dla kota

Odpowiednio dobrane do wieku zwierzaka i jego potrzeb pożywienie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia pupila. Jeśli więc Twój mruczący czworonóg zmaga się z jakimiś chorobami, dobrym rozwiązaniem może okazać się sucha karma weterynaryjna dla kota. Co to takiego? To opracowane przez specjalistów produkty przeznaczone do stosowania u zwierząt z różnego rodzaju chorobami. Sucha karma weterynaryjna dla kotów zawiera pomagające w walce z konkretnymi dolegliwościami substancje w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu jej podawanie może wspomagać rekonwalescencję po zabiegach lub zaplanowane przez weterynarza leczenie. Zarówno mokra, jak i sucha karma specjalistyczna dla kota powinna być podawana na zalecenie lekarza – stosowanie jej na własną rękę, zwłaszcza przy farmakoterapii, może zaszkodzić pupilowi.

Sucha karma weterynaryjna hipoalergiczna dla kota

Zdarza się, że zwierzak jest uczulony na konkretny składnik pokarmowy, co może objawiać się dolegliwościami ze strony układu pokarmowego, ale też świądem czy problemami skórnymi. Sucha karma weterynaryjna dla kota alergika pomoże złagodzić tego typu przykre dolegliwości, a tym samym pozytywnie wpłynie na samopoczucie pupila. Przyczyną kłopotów może też być wrażliwy układ pokarmowy, dlatego warto skonsultować się z weterynarzem, który podpowie czy w takiej sytuacji lepszym wyborem będzie sucha karma weterynaryjna na problemy trawienne czy może produkt stworzony specjalnie z myślą o zwierzakach z alergiami.

Karma sucha weterynaryjna dla kotów ze schorzeniami

W przypadku chorych zwierzaków odpowiednio dobrane pożywienie jest szczególnie ważne – powinno dostarczać im energii, a jednocześnie wspierać stosowaną terapię. Sucha karma weterynaryjna dla kota na nerki pomoże zadbać o drogi moczowe pupila i łagodzić dolegliwości związane ze schorzeniem. Na tego typu kłopoty ze zdrowiem mogą być szczególnie narażone zwierzaki po zabiegu sterylizacji – sucha karma weterynaryjna dla kotów po sterylizacji nie tylko wspiera układ moczowy pupila, ale też pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi. Jeśli jednak Twój czworonóg ma poważne problemy z nadwagą, warto przyjrzeć się jego diecie – może okazać się, że niezbędna jest sucha karma dla kota na schudnięcie o mniejszej kaloryczności. W takiej sytuacji konieczne jest też dopilnowanie, by zwierzak zjadał odpowiednie porcje posiłku. W naszym sklepie dostępna jest ponadto sucha karma specjalistyczna dla kota w podeszłym wieku, która pomaga zachować seniorowi witalność.

Kup suchą karmę weterynaryjną dla kotów w Zoopers!

Twój zwierzak ma szczególne potrzeby żywieniowe? W naszym sklepie znajdziesz karmę weterynaryjną wysokiej jakości znanych i cenionych marek, jak m.in. Advance, Brit Care, czy Royal Canin. Produkty te pozwolą Ci jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie czworonoga – sucha karma weterynaryjna dla kotów na stawy, zdrową sierść, problemy trawienne czy inne dolegliwości zapewni odpowiednio dużo energii i jednocześnie może stanowić wsparcie dla stosowanej terapii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!

Producenci
Pupil
Kategoria
Główne źródło białka
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Dieta
Typ opakowania
Cechy szczególne