Beautiful Garden 700 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Beautiful Garden 700 ml

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-11-03
Wysyłka
Cena
0.7 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
86 zł
13.00 zł
(18.57 zł / kg)
Numer produktu: 2636
Ilość
-
+
Zastosowanie
Beautiful Garden to preparat w postaci granulek przeznaczony do ochrony ogrodów, trawników, kwietników przed niszczeniem przez zwierzęta. Skutecznie odstrasza psy, koty i krety. Zabezpiecza drzewka, krzewy i rośliny ozdobne przed zniszczeniem. Zniechęca zwierzęta do znaczenia terenu, przez co zapobiega powstawaniu żółtych plam na trawnikach. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcji substancje aktywne powoli uwalniają się z granulek, co zapewnia długotrwałe działanie preparatu.

Środki ostrożności
Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać w temperaturze pokojowej.
 
Sposób użycia
Granulki rozsypać na chronionym terenie (np. na trawniku, pod drzewami, krzewami, rabatami czy w okolicach ogrodzenia), 50 ml (ok. 2 łyżeczki stołowe) preparatu wystarczają do ochrony 1 m2 powierzchni przez ok. 2-4 tygodnie. Jest to produkt ulegający biodegradacji, przez co długość jego działania jest zależna od warunków atmosferycznych i może ulec skróceniu podczas długotrwałych deszczy.
 

Skład
kompozycja zapachowa, suszone liście roślin, substancje pomocnicze.

Opinie


Dodaj opinięWyślij