Perfumy dla psa - różne zapachy | zoopers.pl

Perfumy

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Over Zoo Perfumy dla Psów Owoce Leśne 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu owoców leśnych Specjalnie opracowana kompozycja nadaje wyrazisty aromat owoców leśnych, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

22.98 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Jaśmin 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu jaśminu Specjalnie opracowana kompozycja nadaje delikatny, relaksujący aromat jaśminu, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

22.98 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Truskawka 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu truskawek Specjalnie opracowana kompozycja nadaje orzeźwiający aromat soczystych truskawek, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

24.79 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Banan 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu bananów Specjalnie opracowana kompozycja nadaje słodki aromat dojrzałych bananów, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

23.99 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Róża 100 ml

Perfumy o zapachu róży 100 ml Specjalnie opracowana kompozycja nadaje lekki, subtelny aromat róży, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu.  

22.80 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Arbuz 100 ml

Perfumy o zapachu arbuza 100 ml Specjalnie opracowana kompozycja nadaje wyrazisty, orzeźwiający aromat arbuza, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu.  

22.94 zł

Najlepsze Perfumy dla Psa

Opieka nad czworonogami to wiele przyjemności, ale zdarzają się też pewne problemy, np. nieprzyjemny zapach psa, który nasila się zwłaszcza, kiedy pupil zmoknie. Rozwiązaniem tego problemu mogą być specjalne perfumy dla psów. To nic innego, jak przyjemne kompozycje zapachowe stworzone właśnie z myślą o zwierzętach. W przeciwieństwie do kosmetyków przeznaczonych dla ludzi, psie perfumy są dla nich całkowicie bezpieczne – nie podrażniają skóry, ani wrażliwego węchu czworonoga. Zastosowanie tego typu produktów pozwoli ograniczyć nieprzyjemny zapach związany z obecnością zwierzaka w domu i będzie doskonałym uzupełnieniem dbania o higienę pupila, jak np. kąpiel czy szczotkowanie sierści zwierzęcia.

Perfumy dla Dużych i Małych Psów

Zapach dla psa jest bardzo ważny – zwierzęta te mają bardzo wrażliwe nosy i czuły węch, dzięki czemu mogą pomagać np. w poszukiwaniach zaginionych osób. Stosowanie kosmetyków dla ludzi u naszych czworonożnych przyjaciół to zdecydowanie zły pomysł. To, co nam wydaje się przyjemnym aromatem, dla naszego pupila może być przykrym odorem, a niekiedy nawet działa drażniąco na jego błony śluzowe. Właśnie dlatego warto wiedzieć jakiego zapachu nie lubią psy. Duży wybór perfum dla psa dostępny w naszym sklepie pozwoli znaleźć idealną wersję dla konkretnego czworonoga. Tego typu kosmetyki nierzadko wykorzystywane są przez hodowców, których podopieczni biorą udział w różnego rodzaju wystawach. W takich sytuacjach znaczenie ma każdy szczegół, a odpowiednio dobrany zapach dla psa sprawi, że zwierzak będzie prezentował się perfekcyjnie. 

Psie Perfumy Idealne dla Twojego Pupila

Odświeżacz dla psa to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy nieco zneutralizować zapach naszego czworonoga. Sprawdzą się więc one np. po spacerze podczas deszczowej pogody czy po kąpieli. Każdy zwierzak ma swój naturalny zapach, do którego z czasem możemy się przyzwyczaić. Jeśli jednak woń pupila nagle stała się silniejsza i nieprzyjemna, koniecznie należy się skonsultować z weterynarzem, aby wykluczyć ewentualne choroby. Jeśli zaś po prostu Twój czworonóg ma intensywny zapach i nie wynika to z problemów zdrowotnych, a po prostu jest charakterystyczną cechą konkretnego zwierzaka, nie pozostaje nic innego jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu psa z domu za pomocą specjalnych neutralizatorów i perfum dla psa. Regularne kąpiele i odpowiednie preparaty z pewnością w takiej sytuacji pomogą, a odświeżacz dla psa sprawi, że nasz pupil będzie pachniał lepiej.

Kupuj Perfumy dla Psa w Zoopers!

Szukasz sposobu, by Twój pupil prezentował się nienagannie i lepiej pachniał? Idealnym rozwiązaniem będą perfumy dla psów stworzone specjalnie z myślą o czworonogach. Dostępne w naszym sklepie perfumy dla psa to przeznaczone dla zwierząt produkty marki Over Zoo. Są one całkowicie bezpieczne dla zwierząt – nie zaburzają psiego węchu, nie podrażniają jego skóry i są neutralne dla sierści, za to sprawiają, że pupil przyjemnie pachnie. Perfumy dla psa sprawdzą się nie tylko w przypadku zwierząt wystawowych, ale będą odpowiednie dla każdego czworonoga niezależnie od jego rasy, wielkości czy wieku. W naszym sklepie znajdziesz kilka wersji zapachowych, co pozwala wybrać idealne rozwiązanie i ulubiony aromat. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze perfumy dla psa!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby