Perfumy dla psa - różne zapachy | Zoopers.pl | zoopers.pl

Perfumy

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Over Zoo Perfumy dla Psów Jaśmin 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu jaśminu Specjalnie opracowana kompozycja nadaje delikatny, relaksujący aromat jaśminu, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

22.98 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Truskawka 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu truskawek Specjalnie opracowana kompozycja nadaje orzeźwiający aromat soczystych truskawek, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

22.98 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Róża 100 ml

Perfumy o zapachu róży 100 ml Specjalnie opracowana kompozycja nadaje lekki, subtelny aromat róży, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu.  

20.70 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Arbuz 100 ml

Perfumy o zapachu arbuza 100 ml Specjalnie opracowana kompozycja nadaje wyrazisty, orzeźwiający aromat arbuza, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu.  

21.12 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Owoce Leśne 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu owoców leśnych Specjalnie opracowana kompozycja nadaje wyrazisty aromat owoców leśnych, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

22.98 zł
Over Zoo Perfumy dla Psów Banan 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu bananów Specjalnie opracowana kompozycja nadaje słodki aromat dojrzałych bananów, który zapewni długotrwałe wrażenie świeżości i podkreśli niepowtarzalny charakter każdego zwierzęcia. Nie zawierają alkoholu. Stosowanie spryskać sierść z odległości 15-20 cm. Unikać kontaktu z oczami.

20.79 zł

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby