Neutralizatory (pochłaniacze) zapachów u kota | zoopers.pl

Neutralizatory zapachu

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Certech Benek Neutralizator Zapachów Naturalny 500 g

Produkt o naturalnym zapachu głębi ziemi, doskonale akceptowalnym przez wszystkie zwierzęta. Nie podrażnia i skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety. Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, podnosząc jego parametry, wydłużając czas eksploatacji oraz zapobiegając przyklejaniu się żwirku do dna kuwety. Dostępne opakowania:  tuba 500g

8.79 zł

Najlepsze Neutralizatory Zapachu Kota

Posiadanie kota w domu to ogromna przyjemność, ale też pewne obowiązki, a niekiedy również niedogodności, jak np. nieprzyjemny zapach. Mruczące czworonogi słyną ze swojego zamiłowania do czystości, czasem jednak warto sięgnąć po neutralizator zapachów kota, aby dom pachniał przyjemnie. Tego typu preparaty doskonale sprawdzą się zwłaszcza, jeśli mamy pod opieką zwierzaki w trakcie nauki czystości. Chociaż zazwyczaj nie mają one większych trudności w korzystaniu z kuwety, mogą im się jeszcze zdarzać wpadki. W takich sytuacjach neutralizator zapachu kota znacznie ułatwi sprzątanie. Dostępne w z Zoopers preparaty to produkty całkowicie bezpieczne dla zwierząt, a jednocześnie skuteczne.

Neutralizatory Zapachu Moczu Kota

Neutralizator zapachu moczu kota doskonale sprawdzi się w domach, gdzie mieszka zwierzak dopiero uczący się czystości. Oczywiście tego typu preparaty mogą przydać się również w sytuacji, kiedy pupil nagle przestaje korzystać z kociej toalety i załatwia się poza nią. Wówczas konieczna jest wizyta u weterynarza, bo takie zachowanie nierzadko spowodowane jest chorobą. Neutralizator zapachu moczu kota pozwoli zaś pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i ułatwi usuwanie nieczystości zanim zwierzak dojdzie do pełni zdrowia. Załatwianie się poza kuwetą bywa też oznaką stresu, związanego np. z przeprowadzką lub pojawieniem się nowego członka rodziny. W takiej sytuacji warto znać sposoby na usunięcie zapachu moczu kota z kanapy lub innych powierzchni. Neutralizator zapachu moczu kota może też przydać się, jeśli zwierzak znaczy teren i robi to nie tylko w ogrodzie, ale też w domu.

Pochłaniacze Zapachów do Kuwety

Jednym z podstawowych elementów wyprawki dla kota jest z pewnością kuweta i żwirek. Znalezienie odpowiedniego modelu toalety i wypełnienia odpowiadającego preferencjom zwierzaka czasem wymaga nieco czasu, ale nie mniej ważne jest dbanie o ich czystość, w czym z pewnością pomoże pochłaniacz zapachów do kuwety. Pamiętajmy, że mruczące czworonogi mogą zniechęcić się do brudnej toalety, a wówczas będą załatwiać się poza nią. Regularne usuwanie nieczystości to konieczność, podobnie jak wymiana całego żwirku i umycie kuwety raz w tygodniu. Warto też wiedzieć jaki żwirek wybrać, żeby nie śmierdziało w domu. Dodatkowo można sięgnąć po pochłaniacz zapachów do kuwety. Tego typu produkty nie tylko pozwalają ograniczyć nieprzyjemny zapach, ale też przedłużają czas użytkowania żwirku. Neutralizator zapachów do kuwety może mieć postać proszku, bądź płynu w butelce z atomizerem. Działanie obu rodzajów jest podobne – można je stosować zarówno w kuwecie, jaki poza nią. Pochłaniacz zapachu do kuwety nierzadko rozwiązuje problem z załatwianiem się zwierzaka poza toaletą spowodowany jej nieprzyjemnym zapachem. Jeśli zaś pupil dopiero uczy się czystości, neutralizator do kuwety można z powodzeniem wykorzystać do sprzątania po wpadce. Oczywiście wszystkie tego typu produkty są całkowicie bezpieczne dla zwierząt – nie powodują u nich podrażnień, a zapach do kuwety dla kota nie zniechęca go do korzystania z toalety.

Świece Neutralizujące Zapach Kota

Neutralizator zapachów kota może mieć różne formy, najczęściej są to płyny pakowane w praktyczne butelki z atomizerem, co ułatwia ich użytkowanie i pozwala stosować pochłaniacz zapachów kota dokładnie tam, gdzie jest to niezbędne. Warto jednak wiedzieć że tego typu produkty mogą mieć również postać świeczki, która dodatkowo nada wnętrzu bardziej przytulnego charakteru. Pochłaniacz zapachu kota w postaci estetycznej świecy można więc potraktować jako dodatkową ozdobę, a ponieważ jest on dostępny w różnych wersjach, każdy właściciel zwierzaka bez trudu znajdzie odpowiedni aromat dla siebie. 

Kupuj Neutralizatory Zapachu Kota i do Kuwety w Zoopers!

W naszym sklepie znajdziesz odświeżacz dla kota, który idealnie sprawdzi się w każdym domu z czworonogami. Dostępne w Zoopers preparaty przeznaczone do neutralizowania zapachów kota oraz do sprzątania to produkty takich marek, jak Be Frendi, Dr Seidel, Mr Smell, Benek, Over Zoo, Animal Island, Eurowet, Cat’s Best, Urine Off czy Vitopar Fresh. W przeciwieństwie do preparatów odstraszających koty, są one całkowicie neutralne dla mruczących czworonogów. Mogą więc być stosowane w kuwecie i nie zniechęcą pupila do korzystania z kociej toalety. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze produkty dla siebie i dla swojego zwierzaka!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Typ opakowania
Cechy szczególne