Internetowy Sklep Zoologiczny Zoopers | zoopers.pl

O nas

Mówi się, że dom to ludzie, którzy w nim mieszkają. W Zoopers wierzymy, że Wasze zwierzaki to członkowie rodziny, którzy budują go razem z Wami. Wiemy jak ważne jest dla Was to, aby najlepiej o nich zadbać i jesteśmy tu, aby pomóc Wam w tym zadaniu.


- Szeroki wybór produktów. Zoopers jest sklepem, który stale poszerza swój asortyment. Chcemy zapewnić Wam jak najszerszy wybór, tak aby każdy znalazł coś idealnie dopasowanego do potrzeb swoich i swojego pupila. Wszystkie artykuły są starannie przechowywane, tak aby zachowały najwyższą jakość pojawiając się w Waszych domach.

- Pomocna obsługa. Jesteśmy tu dla Was- jeśli potrzebujecie z czymś pomocy lub macie pytania, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi na stronie – skontaktujcie się z nami. Staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były dla Was przyjemnością.

- Bezproblemowa i szybka dostawa. Wiemy jak ważna jest sprawna dostawa, szczególnie przy zamówieniach karmy i produktów zdrowotnych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty znalazły się w Waszych domach jak najszybciej, nawet w przeciągu 24 h od zamówienia.

- Program lojalnościowy. Doceniamy to, że do nas wracacie. Oferujemy Wam atrakcyjne nagrody, nie tylko dla Waszych pupili, ale też dla Was samych.

- Społeczność. Zoopers to nie tylko sklep internetowy. Dyskusje w social mediach, porady na blogu, zabawne memy. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje tematów lub rozwiązań, które chcielibyście znaleźć na stronie. Wierzymy, że to Wy wiecie najlepiej czego potrzebują Wasi pupile, a my pomożemy Wam im to dać !