✔️ Obroże dla psów przeciw kleszczom i przeciwpchłowe | zoopers.pl

Obroże

Sortuj wg
Pokaż
na stronę
Pchełka Obroża Pielęgnacyjna Z Dzwoneczkiem Dla Kota 30 cm

Dla kota, dzwonek, p/ektopasożytom Obroża o działaniu wspomagającym ochronę przeciw ektopasożytom skóry, dla kotów. Obroża jest produktem wspomagająco - ochronnym opartym na działaniu olejków eterycznych. Posiada przyjemny zapach, który dodatkowo nie jest lubiany przez owady, np. pchły. Zniechęca je to do przebywania w pobliżu zwierzęcia lub w jego sierści. Obroża działa do 3 miesięcy na pchły i do 4 tygodni na kleszcze. Długość: 30 cm. Kolor: z odblaskiem

17.99 zł

Najlepsze Obroże dla Psów

Odpowiednio dobrane obroże dla psów pozwalają właścicielom czworonogów zapanować nad nimi podczas spacerów, dlatego stanowią jeden z podstawowych elementów wyprawki dla pupila. Kolorowa obroża dla psa może również stanowić ozdobę, a duży wybór wzorów, barw i materiałów pozwala znaleźć model idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb. Wybierając obroże dla psa trzeba też zwrócić uwagę na sposób zapinania, aby zapewnić zwierzakowi wygodę, a jednocześnie ograniczyć ryzyko, że spadnie ona z szyi pupila. Warto przy tym wspomnieć, że na spacerach niezbędne są także obroże przeciwkleszczowe ograniczające ryzyko ataku pasożytów zewnętrznych. 

Kolorowe Obroże dla Psa

Czerwona obroża dla psa lub żółta obroża dla psa i dobrane do nich pod względem kolorystycznym smycze to ciekawy sposób na stworzenie spójnego kompletu na spacery. Ten element spacerowego wyposażenia można dobierać także do płci zwierzęcia. Obroża dla psa niebieska odpowiednia będzie np. dla samca, z kolei obroża dla psa różowa sprawdzi się u suczki. Kolorowe obroże dla psów dostępne są w wielu wersjach, co pozwala wybrać model w ulubionej barwie właściciela. Najbardziej neutralnym rozwiązaniem będzie zaś brązowa lub czarna obroża dla psa. Oczywiście dla bezpieczeństwa warto dodać też obroże przeciwpchelne, zwłaszcza jeśli nasz pupil lubi bawić się z innymi zwierzakami podczas przechadzek. 

Obroże dla Dużych i Małych Psów

Obroże dla psów należy dobierać do rozmiarów czworonoga, dzięki czemu zapewnimy mu wygodę podczas spacerów i swobodne oddychanie, a sobie – pełną kontrolę nad zwierzakiem. Obroża dla dużego psa jest nie tylko dłuższa, ale i szersza. Większy czworonóg jest silny, dlatego obroże dla dużych psów powinny być wykonane z solidnych materiałów i mieć mocne zapięcie. Jest to szczególnie ważne, jeśli zwierzak ma skłonność do ciągnięcia smyczy. Obroża dla małego psa powinna z kolei być lekka i węższa dla zapewnienia czworonogowi komfortu. Obroże dla małych psów często są wykonywane z łatwego do utrzymania w czystości tworzywa sztucznego o niewielkiej wadze. Pamiętajmy też, że zbyt szeroka obroża dla psa o niewielkich rozmiarach może być dla niego niewygodna, dlatego lepiej jest w tym przypadku postawić na model zaprojektowany z myślą o małych rasach.

Obroże dla Szczeniąt

Obróżki dla szczeniąt powinny być miękkie i należy traktować je jak element dydaktyczny pozwalający przyzwyczaić malucha do tego typu akcesoriów. Młode psiaki mają delikatną szyję, dlatego podczas spacerów lepiej korzystać z szelek. Obroże dla piesków powinny mieć regulację – czworonóg bardzo szybko rośnie, dlatego tego typu akcesoria posłużą znacznie dłużej. Pamiętajmy też, że obroża dla szczeniaka nie może być zbyt ciężka. Warto uzupełnić ją o wspomniane już produkty zapobiegające ugryzieniom kleszczy czy inwazji pcheł. Sprawdź też ile powinien trwać idealny spacer z psem, aby nie zmęczyć za bardzo malucha.  

Święcące Obroże dla Psów

Podczas spaceru musimy zadbać o bezpieczeństwo naszego pupila. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć co grozi psu w lesie, a w przypadku aktywnych osób chcących np. trenować bieganie lub jazdę rowerem w towarzystwie pupila – jaki dystans może pokonać pies w zależności od rasy. Świecąca obroża dla psa również zwiększa bezpieczeństwo zwierzaka, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy szybko zapada zmrok. W tych miesiącach obroża odblaskowa dla psa sprawi, że kierowcy zauważą go odpowiednio wcześnie. To szczególnie ważne, jeśli spacerujecie w słabo oświetlonych miejscach. Świetnie sprawdzi się też obroża ledowa dla psa – dzięki niej Twój pies będzie doskonale widoczny z daleka. 

Elegancka Obroża dla Psa

Jeśli uważasz, że obroże dla psów powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też pełnić rolę ozdoby, możesz postawić na model z elementami dekoracyjnymi. Elegancka obroża dla psa przyciąga uwagę wyglądem, a także jakością. Duży wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego czworonoga. Obroża dla psa skórzana przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowej klasyki, zaś kolorowe lub zdobione różnego rodzaju detalami modele spodobają się osobom preferującym akcesoria przyciągające uwagę. Pamiętajmy przy tym, że obroże dla psa mają być przede wszystkim funkcjonalne i wygodne dla zwierzaka, a wygląd jest w tym przypadku sprawą drugorzędną. 

Kup Obrożę dla Psa w Zoopers!

Szukasz wysokiej jakości akcesoriów na spacer dla swojego psa? Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty idealne dla Twojego czworonoga! Oferujemy m.in. obroże marki Amiplay dostępne w wielu kolorach i wzorach, a także wykonane z różnych materiałów. Jeśli szukasz rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pupila, odpowiednia będzie świecąca obroża dla psa. Nie zapominaj też o zabezpieczeniu przed pasożytami zewnętrznymi – obroża Foresto powyżej 8kg ochroni Twojego ulubieńca przed atakiem kleszczy i pcheł, a przy tym działa przez długi czas. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz wszystko, co niezbędne na spacerze z psem!

Producenci
Pupil
Kategoria
Cena
Waga (kg)
Wiek pupila
Rozmiar pupila
Specjalne potrzeby
Cechy szczególne