Stress Out Pasta 30 ml DERMAPHARM | zoopers.pl

Stress Out Pasta 30 ml

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-10-30
Wysyłka
Cena
0.03 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
83.9 zł
15.10 zł
(503.33 zł / kg)
Numer produktu: 3618
Ilość
-
+
Zastosowanie
Stress out pasta to naturalny preparat uspokajający dla psów i kotów zawierający tryptofan, rumianek, L-teaninę oraz kozłek lekarski. Tryptofan (prekursor serotoniny) zmniejsza napięcie mięśniowe i podatność na stres. Rumianek działa rozluźniająco i łagodząco na układ nerwowy. L-teanina (występująca w liściach zielonej herbaty) uspokaja, nie powodując otępienia. Kozłek lekarski obniżając aktywność układu nerwowego, zmniejsza uczucie lęku i niepokoju u zwierząt.

Zalecenia
Pasta Stress Out zalecana jest do stosowania we wszelkich sytuacjach stresowych takich jak np. pokazy fajerwerków, przeprowadzka, podróż, wprowadzenie nowego domownika czy wizyta u lekarza weterynarii.


 

Dawkowanie
3 cm bieżące pasty wyciskanej z tubki na 10 kg masy ciała jednorazowo na dobę dla dorosłych zwierząt. Dla osiągnięcia pełnego efektu zalecane jest podawanie Stress out pasty na 3-4 dni przed wystąpieniem sytuacji stresowej i kontynuowanie suplementacji aż do zaniku czynnika wywołującego stres. W sytuacjach nieprzewidzianych należy podać Stress out pastę najszybciej jak to możliwe.
Skład
Skład w 1 cm3 (inaczej w 3 cm bieżących): - Ekstrakt z rumianku 50 mg - Tryptofan 40 mg - L-teanina 30 mg - Ekstrakt z kozłka lekarskiego 10 mg

Opinie


Dodaj opinięWyślij