Certech Benek Akyszek Stop Odstraszacz dla Kotów Strong Spray 400 ml Certech | zoopers.pl

Certech Benek Akyszek Stop Odstraszacz dla Kotów Strong Spray 400 ml

Producent: Certech
Szacowany termin dostawy: 2020-09-29
Wysyłka
Cena
0.4 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
90.3 zł
8.70 zł
(21.75 zł / kg)
Numer produktu: 5711
Ilość
-
+
SUPER BENEK strong spray STOP-KOT

STOP-KOT to nowej generacji preparat zniechęcający koty do miejsc w których wyrządzają szkody. Zastosowana kompozycja zapachowa oparta jest na substancjach opracowanych w celu skutecznego zniechęcania kotów do przebywania w miejscach dla nich niedozwolonych.
W preparacie zastosowano wysokie stężenie substancji zniechęcających dla zapewnienia możliwie najlepszej ochrony miejsc i przedmiotów. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.
 

Sposób użycia: W przypadku, gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody, wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Butelką wstrząsnąć i odblokować spryskiwacz. Rozpylić preparat na wybranych powierzchniach. Po użyciu puste opakowanie usunąć do śmietnika.
Środki ostrożności: Nie wdychać oparów. Uważać, aby preparat nie dostał się do żywności, przyborów kuchennych, ani na powierzchnie mające kontakt z żywnością. Unikać kontaktu ze skórą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym pojemniku. Chronić przed wysokimi temperaturami i mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować preparatu bezpośrednio na rośliny.
Skład: Kompozycja zapachowa o właściwościach zniechęcających.

Opinie


Dodaj opinięWyślij