Mr Smell Sofa i Dywan Likwidacja Plam 500 ml | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Mr Smell Sofa i Dywan Likwidacja Plam 500 ml

Producent: Dermapharm
Szacowany termin dostawy: 2021-07-27
Wysyłka
Cena
0.5 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
72.6 zł
26.40 zł
(52.80 zł / kg)
Numer produktu: 2656
Ilość
-
+
Mr Smell Sofa i Dywan Likwidacja Plam 500 ml

  Pięknie  wysprzątane mieszkanie, lśniące okna, ani grama kurzu, aż tu nagle.. plama z moczu na dywanie i sofie i pytanie w głowie "Jak ja to teraz usunę?". Z pomocą przychodzi Mr Smell Sofa i Dywan Likwidacja Plam. To skoncentrowany preparat, który pomaga usunąć plamy z moczu z mebli tapicerowanych, dywanów i innych powierzchni miękkich. To, co ważne to to, że nadaje się również do zastosowania na stare plamy. Jego unikalna technologia bioenzymatyczna likwiduje główny składnik moczu, czyli kwas moczowy, dzięki czemu skutecznie usuwa jego zapach. Dodatkowo, produkt ten jest całkowicie bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt, a także ulega całkowitej biodegradacji.

Główne zalety produktu:
  • Łatwa aplikacja
  • Skutecznie usuwa plamy z moczu
  • Do stosowania na powierzchniach miękkich
  • Bezpieczny dla ludzi i zwierząt
Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu. Usunąć widoczne zanieczyszczenia. Spryskać zabrudzone miejsce zwracając uwagę, aby preparat dokładnie pokrył również brzegi plamy. Pozostawić na kilka minut, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbka w celu usunięcia pozostałości zanieczyszczeń. W razie potrzeby czynność powtórzyć. W przypadku starych plam preparat należy zostawić na kilka godzin, zabezpieczając folią przed wyschnięciem.
Skład: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Copolymer-3, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benzoate.

Opinie


Dodaj opinięWyślij