BAMBOO GROOM Pudlówka Miękka Szczotka z Igłami ze Stali Nierdzewnej Zakończonymi Kulkami M | Sklep Zoopers | zoopers.pl

BAMBOO GROOM Pudlówka Miękka Szczotka z Igłami ze Stali Nierdzewnej Zakończonymi Kulkami M

Producent: Alpha spirit i wiejska zagroda
Szacowany termin dostawy: 2021-06-23
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 35105
Ilość
-
+
BAMBOO GROOM Pudlówka Miękka Szczotka z Igłami ze Stali Nierdzewnej Zakończonymi Kulkami M

Pudlówka - szczotka z igłami ze stali nierdzewnej

Jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów sierści. Jej zagięte igły radzą sobie z podszerskiem, ale także z usuwaniem luźnych włosów. Regularne używanie tej szczotki pomoże zredukować linienie, zapobiegnie tworzeniu się kołtunów i sprawi, że sierść zwierzęcia będzie gładka i lśniąca.

Szczotka jest wykonana z bambusa i ma ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt. Dostępna jest w trzech rozmiarach.

Rozmiar szczotki M – szerokość: 9 cm, długość: 5 cm Waga: 64 g

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie a zarazem najlepszym źródłem odnawialnym. Jest to naturalny, biodegradowalny składnik, którego pozyskiwanie nie wyrządza prawie żadnych szkód w środowisku.  Drewna bambusowego używa się do produkcji mebli, podłóg, ogrodzenia, a nawet do budowania domów i mostów, ponieważ jest ono bardzo wytrzymałe. Każdy produkt Bamboo Groom jest wytwarzany ręcznie, co daje gwarancję trwałości przez wiele lat.

Nasze akcesoria do pielęgnacji sierści są wzmocnione dodatkową warstwą materiału, która sprawia, że szpilki nie wsuwają się z powrotem do główki szczotki (jest to wada wielu innych przyborów do czesania).

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i antypoślizgowym uchwytom, nasze szczotki, grzebienie i filcaki nadadzą się zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i do codziennej, domowej pielęgnacji.

Opinie


Dodaj opinięWyślij