Dolina Noteci Rafi Cat z Wołowiną 415 g | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Dolina Noteci Rafi Cat z Wołowiną 415 g

Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-10-28
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 385
Ilość
-
+
Dolina Noteci Rafi Cat z Wołowiną 415 g

  Koty to mruczący cud natury. Zasługują zatem na wszystko, co najlepsze – i doskonale zdają sobie z tego sprawę. By koci smakosz rozwijał się zdrowy i usatysfakcjonowany, w jego miseczce powinno znaleźć się pożywienie najwyższej jakości. Takie standardy spełnia pełnoporcjowa karma dla kotów dorosłych Dolina Noteci Rafi Cat z wołowiną. Idealnie celuje w wymagania żywieniowe futrzanych pupili. Zgrabne połączenie mięsa i ryb zapewnia fantastyczny smak, który ucieszy podniebienie wymagającego kota. Co najważniejsze, spełnia nowoczesne zalecenia żywieniowe dla kotów.
 
Główne zalety produktu:
  • Zawiera wysokiej klasy mięso i produkty mięsne oraz ryby i produkty rybne będące wysokojakościowym białkiem.
  • Charakteryzuje się optymalną zawartością tłuszczu bogatego w kwas arachidonowy, niezbędny do zdrowego rozwoju organizmu.
  • Stanowi naturalne źródło tauryny i kwasów z rodziny n-6, zapewniających prawidłowy proces trawienia tłuszczu i białek.
  • Spełnia wszystkie specyficzne wymogi żywieniowe dorosłego kota.
  • Odpowiednie proporcje fosforu i wapnia dbają o zdrowe i mocne kości.
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Kota

Dawka Dzienna (puszka/dzień)

3 kg

0,75

4 kg

1

5 kg

1,25

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej kota. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Skład: 
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 60% w kawałkach (w tym 4% wołowiny), zboża, ryby i produkty rybne, substancje mineralne, cukry.

Składniki analityczne: 
białko surowe – 7%, tłuszcz surowy – 4%, popiół surowy – 3%, włókno surowe – 0,5%, wilgotność – 81,5%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg: 
Witamina A – 1100 IU, Witamina D3 - 140 IU, Witamina E - 15 mg, Cynk (siarczan cynku jednowodny) – 10 mg, Mangan (tlenek manganu) - 2,5 mg, Tauryna – 450 mg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij