Alpha Spirit Przysmak w Kostce z Rybą dla Kota 50 g | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Alpha Spirit Przysmak w Kostce z Rybą dla Kota 50 g

Producent: Alpha spirit i wiejska zagroda
Szacowany termin dostawy: 2021-12-06
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 23111
Ilość
-
+
Alpha Spirit Przysmak w Kostce z Rybą dla Kota 50 g

  Czy wiesz, że koty też można wytresować i nauczyć sztuczek? Możliwe jest to dzięki temu, że niektóre z nich są chętne do zabawy i łase na przysmaki, które dostają w nagrodę. Alpha Spirit Przysmak w Kostce z Rybą to pyszna propozycja dla każdego kota.  Jego wygodna forma małych, miękkich kostek pozwala na dozowanie produktu w dowolnym momencie dnia - jako poprawę nastroju, czy jako nagrodę po wykonanej sztuczce. Wyróżnia go jeszcze jeden fakt - składa się aż w 85% ze świeżych ryb i mięsa - dzięki czemu jest wyjątkowo pyszny i zdrowy. Przygotowanie w niskiej temperaturze to gwarancja zachowania większej ilości składników odżywczych, a brak dodatków takich jak zboża - lepsza strawność i mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia alergii pokarmowych.
 
Główne zalety produktu:
  • Wysoka zawartość mięsa - aż 85%
  • Przygotowywane w niskiej temperaturze
  • Wygodna forma małych kostek
  • Naturalne składniki od lokalnych dostawców

 
Instrukcje dotyczące żywienia: Przysmaki powinny stanowić maksymalnie 10% dziennego menu psa. Najlepiej wykorzystać przed/numer serii: patrz opakowanie.
Skład: Ryba - 85% świeżych ryb i mięsa (55% świeżych całych ryb, 20% świeżego kurczaka, 10% świeżej wątróbki wieprzowej), skrobia hydrolizowana, naturalna gliceryna.

Opinie


Dodaj opinięWyślij