Biofaktor Dermatex 150 Tabletek BIOFACTOR | zoopers.pl

Biofaktor Dermatex 150 Tabletek

Producent: BIOFACTOR
Szacowany termin dostawy: 2020-11-03
Wysyłka
Cena
0.47 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
85 zł
14.00 zł
(29.79 zł / kg)
Numer produktu: 93
Ilość
-
+




Dermatex zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe wzbogacone zestawem witamin i związków mineralnych niezbędnych dla zdrowia skóry i rozwoju wysokiej jakości okrywy włosowej. Preparat usprawnia przemianę materii, nasila procesy regeneracyjne w skórze i ogranicza stany zapalne.

Dermatex przeznaczony jest dla psów dorosłych, szczeniąt i zwierząt futerkowych do stosowania w celu utrzymania zdrowej skóry i poprawy jakości sierści. Preparat podaje się szczególnie zwierzętom podatnym na choroby skóry (np. dermatozy, nadmierne wypadanie sierści, utrata elastyczności włosa), w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach, przy osłabieniu organizmu, w celu przyspieszenia odrostu sierści w czasie linienia oraz w okresie formowania okrywy włosowej.

Dermatex jest skuteczny podczas formowania się i dojrzewania okrywy włosowej, która pod wpływem preparatu uzyskuje piękny połysk, staje się gęsta i sprężysta. Pod wpływem Dermatexu obniża się wrażliwość skóry na alergie, zmniejsza się kruchość i łamliwość włosa, następuje regeneracja ubytków sierści oraz poprawia się wygląd i trwałość pazurów.
Dawkowanie. Podawać doustnie w ilości 1 tabletka na 5 kg m.c. dziennie, przez okres do 2 miesięcy.
Skład: difosforan diwapnia, mleko w proszku, węglan wapnia, olej roślinny z nasion wiesiołka, sole kwasów tłuszczowych, skrobia ziemniaczana, substancja zapachowa.
Dodatki w 1 g produktu: omega-3/omega-6 nienasycone kwasy tłuszczowe – 100 mg, cynk - 4,6 mg, kwas nikotynowy - 3,1 mg, biotyna - 1,2 mg, witamina B2 - 0,41 mg
Składniki analityczne i poziomy: Wapń – 17%, Sód – 0,2 %, Fosfor – 9 %

Opinie


Dodaj opinię



Wyślij