Fypryst Spot On 50 mg / 0,5 ml dla Kotów 10 Pipet KRKA | zoopers.pl

Fypryst Spot On 50 mg / 0,5 ml dla Kotów 10 Pipet

Producent: KRKA
Szacowany termin dostawy: 2021-01-25
Wysyłka
Cena
0.16 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
3.46 zł
95.54 zł
(597.13 zł / kg)
Numer produktu: 1924
Ilość
-
+
WSKAZANIA
Zwalczanie i przeciwdziałanie inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) i kleszczy (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u kotów. Zwalczanie i kontrola alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS) u kotów. Zwalczanie i przeciwdziałanie inwazji wszołów (Felicola subrostratus) u kotów.

PRZECIWWSKAZANIA
Ze względu na brak dostępnych danych produktu nie należy stosować u kociąt w wieku poniżej 8 tygodni lub ważących mniej niż 1 kg. Nie stosować produktu u zwierząt chorych (cierpiących na choroby układowe, gorączkę) lub u zwierząt w okresie rekonwalescencji. Nie stosować produktu u królików ze względu na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a nawet zgonu.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, produkt ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest możliwy wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.
 
Dawkowanie:
Należy podać zawartość 1 pipetki jednodawkowej o pojemności 0,5 ml na skórę między łopatkami. Droga podawania: Podanie zewnętrzne, na skórę (przez nakrapianie). Sposób podawania: Należy wyjąć pipetkę jednodawkową z opakowania. Trzymając pipetkę w pozycji pionowej, odkręcić i zdjąć końcówkę. Odwrócić końcówkę i umieścić drugim końcem na pipetce. Nacisnąć i przekręcić końcówkę, aby przebić zamknięcie, po czym zdjąć ją z pipetki. Odgarnąć sierść zwierzęcia na grzbiecie pomiędzy łopatkami tak, aby widoczna była skóra. Przyłożyć koniec pipetki do skóry i kilkukrotnie ścisnąć, w celu wyciśnięcia jej zawartości bezpośrednio na skórę.

Jedna dawka zapewnia ochronę przed infestacją pcheł przez okres 5 tygodni. Produkt jest skuteczny przeciwko kleszczom przez okres 2 tygodni. Ze względu na brak odpowiednich badań dotyczących bezpieczeństwa minimalny okres pomiędzy kolejnymi zabiegami wynosi 4 tygodnie.

Opinie


Dodaj opinięWyślij