Fypryst Spot On 50 mg / 0,5 ml dla Kotów 3 Pipety KRKA | zoopers.pl

Fypryst Spot On 50 mg / 0,5 ml dla Kotów 3 Pipety

Producent: Krka
Szacowany termin dostawy: 2021-03-10
Wysyłka
Cena
0.16 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
71 zł
28.00 zł
(175.00 zł / kg)
Numer produktu: 32
Ilość
-
+
 
WSKAZANIA LECZNICZE
Leczenie i przeciwdziałanie inwazji pcheł (Ctenocephalides felis) i kleszczy (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u kotów. Leczenie i kontrola alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS) u kotów. Leczenie i przeciwdziałanie inwazji wszołów (Felicola subrostratus) u kotów.

PRZECIWWSKAZANIA
Ze względu na brak dostępnych danych produktu nie należy stosować u kociąt w wieku poniżej 8 tygodni lub ważących mniej niż 1 kg. Nie stosować produktu u zwierząt chorych (cierpiących na choroby układowe, gorączkę) lub u zwierząt w okresie rekonwalescencji. Nie stosować produktu u królików ze względu na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a nawet zgonu
 
Zgodnie z przepisami polskiego prawa, produkt ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest możliwy wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.
 
 
Dawkowanie:
Należy podać zawartość 1 pipetki jednodawkowej o pojemności 0,5 ml na skórę między łopatkami. Droga podawania: Podanie zewnętrzne, na skórę (przez nakrapianie). Sposób podawania: Należy wyjąć pipetkę jednodawkową z opakowania. Trzymając pipetkę w pozycji pionowej, odkręcić i zdjąć końcówkę. Odwrócić końcówkę i umieścić drugim końcem na pipetce. Nacisnąć i przekręcić końcówkę, aby przebić zamknięcie, po czym zdjąć ją z pipetki. Odgarnąć sierść zwierzęcia na grzbiecie pomiędzy łopatkami tak, aby widoczna była skóra. Przyłożyć koniec pipetki do skóry i kilkukrotnie ścisnąć, w celu wyciśnięcia jej zawartości bezpośrednio na skórę.

Jedna dawka zapewnia ochronę przed infestacją pcheł przez okres 5 tygodni. Produkt jest skuteczny przeciwko kleszczom przez okres 2 tygodni. Ze względu na brak odpowiednich badań dotyczących bezpieczeństwa minimalny okres pomiędzy kolejnymi zabiegami wynosi 4 tygodnie.
 
 

Opinie


Dodaj opinięWyślij