Moskilex Płyn na Kleszcze i Komary DERMAPHARM | zoopers.pl

Moskilex Płyn na Kleszcze i Komary

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-10-30
Wysyłka
Cena
0.2 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
87.62 zł
11.38 zł
(56.90 zł / kg)
Numer produktu: 2847
Ilość
-
+
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zastosowanie Produkt biobójczy, nr pozwolenia 4793/12. Preparat dla ludzi do ochrony przed komarami, kleszczami i meszkami. Gwarantuje: - 100% skuteczność działania na komary i kleszcze przez całe 3 godziny po aplikacji (potwierdzone badaniami przeprowadzonymi na zlecenie producenta) - w przypadku komarów jest skuteczny w 90,3% nawet po 6 godzinach od zastosowania (potwierdzone badaniami przeprowadzonymi na zlecenie producenta) Jako jedyny zawiera w składzie aż 3 substancje aktywne: DEET, IR 3535, Pyrethrum Extract.

Zalecenia
- Preparat szczególnie polecany dla: wędkarzy, leśników, turystów (podróżujących po Polsce i świecie) i działkowców. - Doskonała ochrona dla osób aktywnie spędzających czas na łonie natury, które chcą się skutecznie chronić przed komarami, kleszczami i meszkami. - Preparat można stosować u dzieci powyżej 6 roku życia Składniki aktywne - DEET (N,N-Dietylo-m-toluamid) - środek odstraszający komary, kleszcze, muchy końskie - IR3535 - wykazuje szerokie spektrum i skuteczność działania: działa odstraszająco na kleszcze, komary, meszki, osy, pszczoły, stosowany w repelentach dla dzieci i osób z wysoką nadwrażliwością - Pyrethrum Extract - permertyna pochodzenia naturalnego, ekstrakt roślinny bezpieczny dla ssaków

Sposób użycia
Rozpylić równomiernie na chronione miejsca. Na twarz i szyję nanosić pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozprowadzić unikając kontaktu z oczami i ustami.
 
Skład
DEET 100g/1kg, IR3535 10g/1kg, Pyrethrum Extract 1,5g/1kg.

Opinie


Dodaj opinięWyślij