Pess Flea - Kil Plus Spray Preparat Owadobójczy 250 ml PESS | zoopers.pl

Pess Flea - Kil Plus Spray Preparat Owadobójczy 250 ml

Producent: Pess
Szacowany termin dostawy: 2021-03-11
Wysyłka
Cena
0.25 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
90.11 zł
8.89 zł
(35.56 zł / kg)
Numer produktu: 4213
Ilość
-
+
Preparat owadobójczy FLEA-KIL PLUS.

Przeznaczenie

Dezynsekcja pomieszczeń mieszkalnych zasiedlonych przez „zapchlone” psy i koty. Niszczenie wszelkich owadów biegających (karaluchy, mrówki, pchły, wszy, kleszcze).  Jest to alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: PBO, Tetrametryny i Permetryny. Jest to ulepszona wersja preparatu owadobójczego MUSZKA i FLEA-KIL. Zwalcza wszelkie owady biegające w tym pchły, wszy, kleszcze w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt.

 

Właściwość Wartość
Opakowanie 250ml
Trwałość w opakowaniu 3 lata od daty produkcji

 

Bezpieczeństwo

Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Metoda stosowania

Opryskiwać powierzchnię z odległości 30-100 cm przez około 7 sekund. Efekt biobójczy po 20 minutach. Wstęp do pomieszczenia możliwy zaraz po jego przewietrzeniu.

Zawiera 0,60% (0,60g/100g) PBO/Butotlenek Piperonylu, 0,30% (0,30g/100g) Tetrametryna, 0,10% (0,10g/100g) Permetryna 

Opinie


Dodaj opinięWyślij