Sabunol Obroża Czerwona dla Kota Przeciw Pchłom i Kleszczom 35 cm DERMAPHARM | zoopers.pl

Sabunol Obroża Czerwona dla Kota Przeciw Pchłom i Kleszczom 35 cm

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-09-29
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 1119
Ilość
-
+
SABUNOL OBROZA 35CM D/KOTA CZERWONA- P/PCHLOM 431


Koty wędrują własnymi ścieżkami więc nigdy nie wiadomo, kiedy natkną się na pchły. Te małe insekty powodują więcej szkód, niż tylko dokuczliwe swędzenie - mogą nawet wywołać alergiczne pchle zapalenie skóry (AZPS). Jak więć zapewnić kotu stałą, kompleksową ochronę przed pchłami niezależnie od tego gdzie jest i kiedy wróci? Dzięki obroży przeciwpchelnej dla kotów Sabunol. Zawiera aż dwie substancje aktywne: imidaklopryd i geraniol, które zapewniają kotu aż 4 miesiące spokoju i odporności na pchły.
 

  • Bezpieczna dla specyficznej kociej budowy dzięki specjalnym nacięciom, które umożliwiają rozciąganie.
  • Imidaklopryd zawarty w obroży to organiczny związek chemiczny, który paraliżuje i zabija natrętne pchły.
  • Żywa, intensywna czerwień obroży pozwala wyróżnić kota i zwiększa jego bezpieczeństwo w terenie.
  • Obroża jest wodoodporna i wygodna dla kota, by nie czuł dyskomfortu i nie próbował jej zdjąć.
  • Zaczyna działać na pchły od pierwszej godziny, a już po 6h od założenia jest w pełni efektowna.
 

Obroza Sabunol dla kotów zawiera dwie substancje aktywne: imidachlopryd i geraniol, co gwarantuje skuteczność zwalczania pcheł przez 4 miesiące użytkowania. Obroza jest całkowicie bezpieczna dla kotów dzięki zastosowaniu specjalnych nacięć, które umożliwiają jej rozciągniecie lub zerwanie w przypadku silnego szarpnięcia.

Wykazana badaniami eliminacja pcheł przez 4 miesiące.
 

Sposób działania

W czasie noszenia obroży substancje czynne uwalniają się i rozprzestrzeniają na skórze oraz sierści zwierzęcia, działając na pasożyty w sposób kontaktowy. Obroża zaczyna działać godzinę po założeniu. Efekt działania uzyskuje się po 6 godzinach. Obroża ma delikatny zapach charakterystyczny dla olejku geraniowego.

Sposób użycia

Obroże należy wyjąc ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi kota i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne

Imidachlopryd - 10g/1 kg, Geraniol - 5g/1kg

Przeciwwskazania

  • nie stosować u kociąt poniżej 3 miesięcy
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencji

Środki ostrożności i warunki stosowania

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. PIERWSZA POMOC: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut, zanieczyszczona skórę umyć dokładnie woda z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody. SKUTKI UBOCZNE: W przypadku kontaktu ze skóra lub oczami może powodować uczulenie, podrażnienie. Małe ilości produktu usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Duże ilości odpadowego produktu unieszkodliwiać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Odzysk (recykling) lub unieszkodliwianie odpadów opakowaniowych przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

  • Imidachlopryd 10g /kg 
  • Geraniol 5 g/kg

Opinie


Dodaj opinięWyślij