VetosFarma Pyrantel Pasta Odrobaczająca dla Kotów 5 g VETOS-FARMA | zoopers.pl

VetosFarma Pyrantel Pasta Odrobaczająca dla Kotów 5 g

Producent: Vetos-farma
Szacowany termin dostawy: 2021-06-29
Wysyłka
Cena
0.1 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
81.64 zł
17.36 zł
(173.60 zł / kg)
Numer produktu: 1357
Ilość
-
+
Pyrantel - pasta odrobaczająca przeznaczona dla kotów wszystkich ras.

Robaki w układzie pokarmowym kota to spore i powszechne zagrożenie, którego trzeba się pozbyć jak najszybciej. Inaczej pojawiają się uporczywe wymioty i biegunka, a pupil chudnie i staje się osowiały. Środek odrobaczający dla kotów Pyrantel sprawia, że tego typu problemy znikają jak ręką odjął. Specyfik ma konsystencję pasty do stosowania doustnego, więc podanie go kotu jest dużo łatwiejsze niż w przypadku tabletek. Działa szybko i skutecznie, a zwierzę wraca do świetnej formy.
 

  • Ma wygodną formę pasty, która pozwala na łatwe i bezstresowe zaaplikowanie kotu środka do odrobaczania.
  • Jest znakomitą alternatywą dla trudnych do podania tabletek.
  • Zawiera embonian pytantelu, czyli substancję czynną działającą przeciwpasożytniczo.
  • Eliminuje robaczyce jelitowe wywołane przez robaki Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma tubaeforme i Unicinaria.
  • Bardzo czytelna miarka pozwala na idealne dostosowanie ilości preparatu do potrzeb wagowych kota.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, produkt ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest możliwy wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.
 
W przeliczeniu na embonian pyrantelu - jednorazowo 57,7 mg/kg mc.  Preparat podawać doustnie, bezpośrednio przez dozownik lub z karmą po odmierzeniu odpowiedniej ilości pasty.

Pełna zawartość dozownika wystarcza na leczenie dwóch kotów o masie 4kg każdy. Podziałka zaznacza 8 części, co znaczy, że jedna część wystarcza na odrobaczenie kota o masie 1 kg.

Produkt należy podawać dwukrotnie w odstępie 10 dni. Zaleca sie regularne odrobaczanie kociąt co 3 miesiące. Po raz pierwszy można produkt podać kociętom, które ukończyły 2 tydzień życia.
Embonian pyrantelu 9,3g/100g.
Karmeloza sodowa, aspartam, woda oczyszczona.

Opinie


Dodaj opinięWyślij