Over Zoo Small Animals Urine Eliminator 250 ml OVER ZOO | zoopers.pl

Over Zoo Small Animals Urine Eliminator 250 ml

Producent: Over zoo
Szacowany termin dostawy: 2021-05-18
Wysyłka
Cena
0.25 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
77.1 zł
21.90 zł
(87.60 zł / kg)
Numer produktu: 11868
Ilość
-
+
So Fresh! SMALL ANIMALS URINE  ELIMINATOR. Usuwa plamy i zapach moczu.

Preparat skutecznie i trwale usuwa nieprzyjemny zapach moczu małych zwierząt np. świnek morskich, chomików, królików, fretek. Doskonale sprawdzi się także dla ptaków. Zawarte w nim bioenzymy i bakterie rozkładają kryształki kwasu moczowego usuwając nie tylko zapach, ale także jego źródło. Preparat jest biodegradowalny i ekologiczny. Można go stosować zarówno w klatkach jak i na innych powierzchniach.
Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć. Powierzchnie twarde (plastik, drewno, metal, glazura itp.): należy wytrzeć mocz. Rozpylić preparat na powierzchni i poczekać aż wyschnie. W przypadku starych wysuszonych plam powyższe działanie należy powtarzać codziennie dopóki zapach nie zniknie.
Dywany/tkaniny. Dokonać próby na trwałość koloru. Za pomocą łatwo wchłaniającego ręcznika wyczyścić tyle moczu ile jest możliwe. Następnie dokładnie nasączyć preparatem plamę i miejsce znajdujące się pod nią. Preparat musi zetknąć się z całą poplamioną powierzchnią, aby usunąć wszystkie zabrudzenia. Nie należy pocierać plamy, należy poczekać aż wyschnie.  W przypadku starych i wyschniętych zabrudzeń konieczne jest codzienne powtarzanie czynności, dopóki stare plamy nie zostaną usunięte. Na koniec należy wypłukać tkaninę w miejscu stosowania produktu.

 

Opinie


Dodaj opinięWyślij