Sabunol Plus Obroża dla Psa Przeciw Pchłom i Kleszczom 50 cm - Działanie do 5 miesięcy DERMAPHARM | zoopers.pl

Sabunol Plus Obroża dla Psa Przeciw Pchłom i Kleszczom 50 cm - Działanie do 5 miesięcy

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-11-03
Wysyłka
Cena
0.045 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
72.1 zł
26.90 zł
(597.78 zł / kg)
Numer produktu: 2549
Ilość
-
+
Chcesz uodpornić psa na pchły i kleszcze? Martwisz się groźnymi chorobami, które powodują? Oglądanie jego sierści po każdym spacerze nie wystarczy. Potrzeba naukowego rozwiązania, jakim jest obroża przeciw pchłom i kleszczom Sabunol GPI. Połączenie trzech składników – permetryny, imidachloprydu i geraniolu – zapewnia kompleksową ochronę przed pchłami i kleszczami. Gdy pies nosi obrożę Sabunol GPI, substancja czynna rozprzestrzenia się po skórze i sierści, chroniąc go przed pasożytami aż przez 150 dni.
 

  • Składniki obroży działają w pełni już po 48h od założenia i skutecznie chronią psa przez 5 miesiący.
  • Permetryna odstrasza pchły i kleszcze, więc oglądanie sierści psa po spacerach nie będzie konieczne.
  • Zapobiega bolesnym ugryzieniom i chorobom odkleszczowym takim, jak babeszjoza czy bolerioza.
  • Obroża jest wodoodporna i wygodna dla pupila, by nie czuł dyskomfortu i nie próbował jej zdjąć.
  • Unikalne połączenie 3 substancji aktywnych zapewnia jeszcze większą odporność psa na pasożyty.
 

Sabunol GPI to nowoczesna obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psów, skuteczna i wygodna w użyciu. Unikatowe połączenie trzech składników: permetryny, imidachloprydu i geraniolu zapewnia skuteczność działania przez 3 miesiące. Badania potwierdzają wysoką tolerancję miejscową i ogólną co sprawia, że obroża jest bezpieczna podczas stosowania.

Zwalcza kleszcze i pchły przez 150 dni.

 

Sposób działania

W czasie noszenia obroży, substancja czynna uwalania się i rozprzestrzenia na skórze i sierści zwierzęcia, działając na pasożyty zewnętrzne w sposób kontaktowy. Efekty działania obroży są już widoczne po 48 godzinach od jej założenia.

Sposób użycia

Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne

Permetryna – 50g/1kg
Imidachlopryd – 10g/1kg
Geraniol – 5g/1kg

Przeciwwskazania

  • nie stosować u kotów,
  • nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy,
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencj

Środki ostrożności i warunki stosowania

Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Pierwsza pomoc: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki; w razie potrzeby usunąć szkła kontaktowe, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną.

Skutki uboczne: W przypadku kontaktu ze skórą preparat może spowodować uczulenie, podrażnienie. Może powodować podrażnienie błon śluzowych oczu objawiające się zaczerwieniem, łzawieniem, bólem. Zużytą obrożę usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Niewykorzystany produkt przekazać do uprawnionego odbiorcy. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, z dala od żywności, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

Sposób użycia

Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne

Permetryna - 50g/1kg
Imidachlopryd - 10g/1kg
Geraniol - 5g/1kg

Opinie


Dodaj opinięWyślij