Dolina Noteci Premium Pure Wołowina z Ryżem Brązowym 10 x 400 g DOLINA NOTECI | zoopers.pl

Dolina Noteci Premium Pure Wołowina z Ryżem Brązowym 10 x 400 g

Zostało jeszcze co najmniej 10 zest.
Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-10-25
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 11725

W skład 1 zestawu wchodzi:

  • - 10 szt. Dolina Noteci Premium Pure Wołowina z Ryżem 400 g
Ilość
-
+
Zostało jeszcze co najmniej 10 zest.
Dolina Noteci Premium Pure Wołowina z Ryżem Brązowym 10 x 400 g
 

Czasami zdarza się, że piers ma objawy nietolerancji bądź alergii pokarmowej - problemy żołądkowe, problemy skórne czy wypadająca sierść to jedne z głównych objawów tego stanu. W określeniu, na jaki typ mięsa uczulony może być pies, przydatna jest karma zawierająca tylko jeden jego rodzaj, tak jak Dolina Noteci Premium Pure o smaku wołowiny z ryżem. Jest to mokra, pełnoporcjowa karma dla psów, której źródłko białka stanowi jedynie wołowina. Kolejnym jej atutem jest rezygnacja z użycia zbóż, które często przyczyniają się do problemów trawiennych. Ponadto, wykorzystane mięso wołowe bogate jest w żelazo, miedź oraz selen, które istotnie wspierają organizm psa w okresie dorosłości i starzenia się, a dodatek ryżu reguluje procesy trawienne organizmu. Pakiet 10 sztuk to lepsza cena i zapas na dłużej.
Główne zalety produktu:
  • Bez dodatku zbóż
  • Pomaga zapobiegać alergiom pokarmowym i nietolerancjom 
  • Bez sztucznych barwników i aromatów
  • Zgodna z zaleceniami dotyczącymi żywienia psów
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Psa

Dawka Dzienna (puszka/dzień)

5 kg

1

10 kg

2

20 kg

3

30 kg

4

40 kg

5

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej psa. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Skład:  wołowina 60% (płuca, wątroba, żołądki, wymiona, mięso wołowe, nerki), rosół wołowy, ryż naturalny brązowy 4%, węglan wapnia, trójpolifosforan sodu, chlorek potasu.
Składniki analityczne: 
białko – 9%, oleje i tłuszcze surowe – 6%, popiół surowy – 2%, włókno surowe – 0,5%, wilgotność – 80%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg:  Witamina D3 (cholekalcyferol) – 450 IU, Witamina E (octan dl–alfa–tokoferylu) – 40 mg, E6/Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, E4/Miedź (siarczan miedzi pięciowodny) – 3 mg, E5/Mangan (tlenek manganu) – 2 mg, E2/Jod (jodan wapnia) – 0,3 mg.  
 

Opinie


Dodaj opinięWyślij