Lincoln Chicken & Rice Kurczak Ryż Puppy 3 kg Lincoln | zoopers.pl

Lincoln Chicken & Rice Kurczak Ryż Puppy 3 kg

Producent: Lincoln
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 3656

PayPo - kup teraz zapłać za 30 dni
Nie ma zbyt wielu przyjemniejszych widoków niż bawiące się szczeniaki, które uczą się życia i chcą korzystać ze swoich młodych przygód. Aby małe psiaki rosły szybko i zdrowo, potrzebna jest im zrównoważona i dobrze zbilansowana karma, którą jest na przykład Lincoln Puppy w wersji CHICKEN&RICE. Produkt tej zasłużonej firmy oparty jest na kurczaku, bardzo dobrze przyswajalnym ryżu i całym wachlarzu naturalnych, bardzo zdrowych dodatków. Probiotyki, witaminy i mikroelementy, znajdujące się w drożdżach browarnianych, suszonej cykorii czy mączce kukurydzianej pozwolą szczeniakowi na szybki rozwój, ale to głównie smaczne mięso przyciągnie go do tej wyjątkowej karmy.
 
  • Karma holistyczna dla szczeniaków to dobrze skomponowana propozycja, sprzyjająca zwrównoważonemu rozwojowi młodego psa.
  • Bardzo duża zawartosć mięsa 
  • Olej z łososia w składzie zawiera kwasy omega 3 i 6, które pozytywnie wpływają na rozwój mózgu szczeniaka oraz jego lśniącą sierść.
  • Dodatek probiotyków MOS, które są źródłem witaminy B i przeciwutleniaczy.
  • Suszona cykoria w swoim składzie zawiera inulinę i FOS, dzięki którym jelita szczeniaka lepiej pracują i wchłaniają więcej mikroelementów. 
Skład:Kurczak 55,8% (rehydratyzowany), ryż 23%, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy (drobiowy), dehydratyzowane białko zwierzęce, hydrolizowane białko kurczaka, wysłodki buraczane, suszona cykoria (naturalne źródło FOS (frukto-oligosacharydy) oraz inuliny), świeży olej z łososia (naturalne źródła DHA i EPA), witaminy i minerały, gluten kukurydziany, suszone jaja.

Opinie


Dodaj opinięWyślij