Arion Friends Junior 30/14 3 kg Arion | zoopers.pl

Arion Friends Junior 30/14 3 kg

Producent: Arion
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 2866

PayPo - kup teraz zapłać za 30 dni
Arion Friends Junior 30/14 to karma opracowana dla szczeniąt i młodych psów (u ras małych – do 12 mc, u ras średnich – do 15 mc, a u ras dużych i olbrzymich co najmniej do 18 miesiąca życia).
Może być podawana od ukończenia 6 tygodnia życia.

Główne zalety produktu:
  • Karma jest kompletnym pożywieniem i nie wymaga dodatkowych porcji wapnia ani witamin przez cały okres wzrostu (jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej)
  • Ma właściwości wysokoproteinowe, zawieraja witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowego rozwoju szczenięcia, oraz odpowiednią ilość tłuszczy, by zapewnić wysoką wchłanialność dodanych pierwiastków
  • nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani dodatków zapachowych, a jej wyjątkowo lubiany przez psy smak, jest wynikiem specjalnie dobranych, naturalnych składników.
Należy podzielić dzienną porcję na trzy lub więcej posiłków. Pies powinien mieć zapewniony stały nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.

Skład: Produkty pochodzenia roślinnego,mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze zwierzęce, ryby i produkty z ryb, substancje mineralne, witaminy, drożdże.

Analiza: Białko 30%, tłuszcz 14%, popiół 6,5%, włókno 3,0%, wilgotność 9%, wapno 1,6%, fosfor 1,15%.

 

Opinie


Dodaj opinięWyślij