Amflee 134 mg pies 10 pipet *roztwór KRKA | zoopers.pl

Amflee 134 mg pies 10 pipet *roztwór

Producent: Krka
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 3082

- zaloguj się żeby dodawać produkty do ulubionych
Środek przeciwkleszczowy i przeciwpchelny dla psów  o masie ciała od 10 kg do 20 kg.

WSKAZANIA LECZNICZE
Leczenie i przeciwdziałanie infestacji pcheł (Ctenocephalides felis), kleszczy (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) i wszołów (Felicola subrostratus) u psów. Produkt wykazuje trwałe działanie insektobójcze przez okres do 2 miesięcy wobec pcheł i działanie bójcze do 4 tygodni wobec kleszczy. Produkt może być stosowany jako element strategii leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS), o ile zostało ono wcześniej rozpoznane przez lekarza weterynarii.

PRZECIWWSKAZANIA
Ze względu na brak dostępnych danych produktu nie należy stosować u kociąt w wieku poniżej 8 tygodni lub ważących mniej niż 2 kg. Nie stosować produktu u zwierząt chorych (cierpiących na choroby układowe, gorączkę) lub u zwierząt w okresie rekonwalescencji. Nie stosować produktu u królików ze względu na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a nawet zgonu. Nie stosować produktu u kotów ze względu na ryzyko przedawkowania. Nie stosować u zwierząt z nadwrażliwością na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką produktu.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, produkt ten znajduje się na liście OTC i jego zakup jest możliwy wyłącznie przy wyborze odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.
 
Droga podawania:
Podanie zewnętrzne, na skórę (przez nakrapianie). Sposób podawania: Należy wyjąć pipetkę jednodawkową z opakowania. Trzymając pipetkę w pozycji pionowej, odkręcić i zdjąć końcówkę. Odwrócić końcówkę i umieścić drugim końcem na pipetce. Nacisnąć i przekręcić końcówkę, aby przebić zamknięcie, po czym zdjąć ją z pipetki. Odgarnąć sierść zwierzęcia na grzbiecie pomiędzy łopatkami tak, aby widoczna była skóra. Przyłożyć koniec pipetki do skóry i kilkukrotnie ścisnąć, w celu wyciśnięcia jej zawartości bezpośrednio na skórę.
Substancja czynna:
Fipronil 134 mg Substancje pomocnicze: Butylohydroksyanizol (E320) 0,27 mg Butylohydroksytoluen (E321) 0,13 mg

Opinie


Dodaj opinięWyślij