Obroża owadobój.zapach pess 60cm karton 1 szt PESS | zoopers.pl

Obroża owadobój.zapach pess 60cm karton 1 szt

Producent: Pess
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
0.045 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
94.69 zł
chwilowy brak towaru
4.31 zł
(95.78 zł / kg)
Numer produktu: 4218

- zaloguj się żeby dodawać produkty do ulubionych
Przeznaczenie

Zwalczanie pcheł i kleszczy u psów.
Jest odporna na działanie wilgoci – zmoczenie nie zmniejsza skuteczności.

 

Właściwość Wartość
Czas działania 4-6 miesięcy od rozpakowania, może ulec skróceniu, zależy od warunków środowiskowych i pogody
Trwałość w opakowaniu 3 lata


Metoda działania

W ich działaniu wykorzystuje się zjawisko tzw. „wypacania” jakie występuje w zmiękczonym polichlorku winylu (PCW). Polega ono na powolnym wydzielaniu się na powierzchnię tworzywa zainkludowanej w nim substancji. Zatem obroża owadobójcza pełni rolę magazynu substancji czynnej, który wydziela na powierzchnię niewielką jej ilość, wystarczającą by zabić insekty, jednak zbyt małą by zaszkodzić zwierzęciu lub człowiekowi.
Ponieważ proces ten zachodzi w sposób ciągły obroże te wykazują skuteczność przez wiele miesięcy. Obroże owadobójcze skutecznie zwalczają insekty na kotach i psach małych oraz średnich ras szczególnie krótkowłosych, na psach dużych i długowłosych działanie biobójcze może być niewystarczające do całkowitego usunięcia pasożytów, należy wówczas wspomóc działanie środkami owadobójczymi w formie aerozolu lub zasypki.

Uwaga: Nie zakładać młodym zwierzętom do 3 miesiąca życia, karmiącym sukom oraz kotom. Obrożę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od artykułów żywnościowych.
Zawiera 10 % (10g/100g) permetryny (CAS 52645-53-1;(1RS)-cis,trans-3-(2,2-dichloro-winylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan 3-fenoksybenzylu)

Opinie


Dodaj opinięWyślij