Pess Flea - Kil Preparat Owadobójczy 250 ml PESS | zoopers.pl

Pess Flea - Kil Preparat Owadobójczy 250 ml

Producent: PESS
Szacowany termin dostawy: 2021-03-01
Wysyłka
Cena
0.25 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
88.75 zł
10.25 zł
(41.00 zł / kg)
Numer produktu: 4212
Ilość
-
+
Preparat owadobójczy FLEA-KIL.

Przeznaczenie

Preparat skutecznie zwalczy pchły i kleszcze w otoczeniu psa, jak również na nim. Preparat zniszczy również inne owady biegające, jak karaluchy, mrówki, pająki w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt. Jest to alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: Tetrametryny i Permetryny. Jest to ulepszona wersja preparatu owadobójczego MUSZKA. 

Właściwość Wartość
Opakowanie 250ml
Trwałość w opakowaniu 3 lata od daty produkcji

 

Bezpieczeństwo

Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Metoda stosowania

Opryskiwać z odległości około 30 cm. Efekt biobójczy po 15-30 minutach. Wstęp do pomieszczenia możliwy zaraz po jego przewietrzeniu.

Zawiera 0,25% (0,25g/100g) Tetrametryna, 0,25% (0,25g/100g) Permetryna 

Opinie


Dodaj opinięWyślij