Pess preparat owadobójczy flea-kil 250ml PESS | zoopers.pl

Pess preparat owadobójczy flea-kil 250ml

Producent: Pess
Szacowany termin dostawy:
Wysyłka
Cena
0.25 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
90.91 zł
chwilowy brak towaru
8.09 zł
(32.36 zł / kg)
Numer produktu: 4212

- zaloguj się żeby dodawać produkty do ulubionych
Preparat owadobójczy FLEA-KIL.

Przeznaczenie

Preparat skutecznie zwalczy pchły i kleszcze w otoczeniu psa, jak również na nim. Preparat zniszczy również inne owady biegające, jak karaluchy, mrówki, pająki w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt. Jest to alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: Tetrametryny i Permetryny. Jest to ulepszona wersja preparatu owadobójczego MUSZKA. 

Właściwość Wartość
Opakowanie 250ml
Trwałość w opakowaniu 3 lata od daty produkcji

 

Bezpieczeństwo

Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Metoda stosowania

Opryskiwać z odległości około 30 cm. Efekt biobójczy po 15-30 minutach. Wstęp do pomieszczenia możliwy zaraz po jego przewietrzeniu.

Zawiera 0,25% (0,25g/100g) Tetrametryna, 0,25% (0,25g/100g) Permetryna 

Opinie


Dodaj opinięWyślij