Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Psa 75 cm DERMAPHARM | zoopers.pl

Dr Seidel Obroża Adaptacyjna dla Psa 75 cm

Producent: DERMAPHARM
Szacowany termin dostawy: 2020-10-27
Wysyłka
Cena
0.045 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
61.01 zł
37.99 zł
(844.22 zł / kg)
Numer produktu: 3367
Ilość
-
+
Obroża adaptacyjna dr Seidla to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.  Działa na psy uspokajająco i łagodząco.  

Obroża adaptacyjna dr Seidla pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u psów, takich jak: załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie.

Pomaga w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku: odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu,  zmiana otoczenia, udział w szkoleniu, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w psim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków.


Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa, sprzyja nauce i szybkiej adaptacji do nowych wyzwań.
 
Zawiera  kompozycję naturalnych substancji oddziałujących na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony psie. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. 

Opinie


Dodaj opinięWyślij