Over Zoo Over Calcium 250 ml OVER ZOO | zoopers.pl

Over Zoo Over Calcium 250 ml

Producent: OVER ZOO
Szacowany termin dostawy: 2021-01-26
Wysyłka
Cena
0.25 kg
Do darmowej dostawy zabraknie tylko:
79 zł
20.00 zł
(80.00 zł / kg)
Numer produktu: 3699
Ilość
-
+
OVER Calcium

Profilaktyka zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej

Over Calcium zawiera w swoim składzie makroelementy, których zapotrzebowanie wzrasta w okresie intensywnego wzrostu, ciąży, laktacji, a także podczas intensywnego wysiłku fizycznemu. Wapń jest niezbędny do utrzymania zdrowych oraz mocnych kości i zębów. Wzmacnia ich strukturę oraz pobudza tworzenie tkanki kostnej. Witamina D3 wpływa na prawidłową gospodarkę wapniowo-fosforanową, przyczynia się do także do zachowania właściwego poziomu wapnia we krwi, wspomaga pracę mięśni oraz układu immunologicznego. Magnez odpowiada za prawidłowe przyswajanie wapnia. Chroni przed  zmniejszeniem masy kostnej i gęstości kości. Wspomaga także prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Witamina Cwspomaga produkcję kolagenu, który zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie m.in kości, chrząstki, zębów. Witamina A i beta-karoten korzystnie oddziałują na wzrost kości i zębów, a także przyczynia się do prawidłowego przebiegu ciąży i laktacji.
Preparat polecany jest szczeniętom ras genetycznie obciążonych problemami z układem ruchu, sukom szczennym i karmiącym oraz zwierzętom po urazach.

 

Stosowanie
preparat stosować raz dziennie jako dodatek do karmy lub do bezpośredniego spożycia w ilości 1 pompka (1,1ml) / 1 kg m.c.

Opinie


Dodaj opinięWyślij