Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 400 g | Sklep Zoopers | zoopers.pl

Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 400 g

Producent: Dolina noteci
Szacowany termin dostawy: 2021-10-28
Wysyłka
Cena
Numer produktu: 3467
Ilość
-
+
Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 400 g

  Czasami zdarza się, że piers ma objawy nietolerancji bądź alergii pokarmowej - problemy żołądkowe, problemy skórne czy wypadająca sierść to jedne z głównych objawów tego stanu. W określeniu, na jaki typ mięsa uczulony może być pies, przydatna jest karma zawierająca tylko jeden jego rodzaj, tak jak Dolina Noteci Premium Pure kaczka. Jest to mokra, pełnoporcjowa karma dla psów, której źródłko białka stanowi jedynie kaczka, dzięki czemu ograniczona jest możliwość wystąpienia alergii. Kolejnym jej atutem jest rezygnacja z użycia zbóż, które często przyczyniają się do problemów trawiennych. Ponadto, wykorzystane mięso z kaczki bogate jest w żelazo oraz selen, które istotnie wspierają organizm psa i prawidłowe funkcje krwi, oraz wielonasycone kwasy tłuszczowe n-6 poprawiające stan skóry i sierści.
 
Główne zalety produktu:
  • Bez dodatku zbóż
  • Pomaga zapobiegać alergiom pokarmowym i nietolerancjom 
  • Bez sztucznych barwników i aromatów
  • Zgodna z zaleceniami dotyczącymi żywienia psów
Dawkowanie produktu przedstawiamy w tabeli:

Waga Psa

Dawka Dzienna (puszka/dzień)

5 kg

1

10 kg

2

20 kg

3

30 kg

4

40 kg

5

  Instrukcje dotyczące żywienia: Wielkość porcji może się zmieniać w zalezności od wieku, rasy i aktywności fizycznej psa. Podawaj pokarm w temperaturze pokojowej w przynajmniej dwóch posiłkach dziennie. Karmę wprowadzaj do diety stopniowo przez okres około pięciu dni. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Skład: 
kaczka 65% (serca, wątroba, mięso z kaczki, korpusy), rosół z kaczki, węglan wapnia, chlorek potasu, trójpolifosforan sodu.

Składniki analityczne: 
białko – 10%, oleje i tłuszcze surowe – 6%, popiół surowy – 2,7%, włókno surowe – 0,6%, wilgotność – 79%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.

Dodatki dietetyczne na 1 kg:  Witamina D3 (cholekalcyferol) – 450 IU, Witamina E (octan dl–alfa–tokoferylu) – 40 mg, E6/Cynk (tlenek cynku) – 30 mg, E4/Miedź (siarczan miedzi pięciowodny) – 3 mg, E5/Mangan (tlenek manganu) – 2 mg, E2/Jod (jodan wapnia) – 0,3 mg.  

Opinie


Dodaj opinięWyślij